Wyszukiwałeś:

Qubo

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Qubo

Spróbuj też wyszukać: joke qubo długość

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Wszystko o samochodach Fiat Fiorino

Fiat Fiorino Qubo to osobowa (pięciomiejscowa) wersja zbudowana na bazie dostawczego Fiata Fiorino. Pomimo niewielkich rozmiarów zewnętrznych (niecałe 4 m długości) Fiat Fiorino Qubo zapewnia wyjątkowo przestronne wnętrze. Co ciekawe, Polska była jednym z dwóch pierwszych krajów, kiedy to w lipcu...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Fiorino Qubo - osobowy dostawczak Fiata

Już wkrótce segment rynkowy osobowych kombivanów powiększy sięo kolejnego gracza. W tureckiej fabryce Tofas w Bursie ruszyła produkcja FiataFiorino Qubo, będącego owocem współpracy włoskiego koncernu zfrancuską grupą PSA.

 

Qubo - mały i przestronny Fiat

Ciężko zaklasyfikować go do jakiejś konkretnej kategorii. Ciężko teżjednoznacznie wskazać, z kim przyjdzie mu się bezpośrednio zmierzyć. Takijest Fiat Fiorino Qubo, który właśnie wchodzi do sprzedaży na polskimrynku.

 

3 miliony tureckich Fiatów

Współpraca Fiata i tureckiego koncernu KOC Holding, którazapoczątkowana została przed 41 latami, może poszczycić się już 3milionami wyprodukowanych Fiatów w fabryce Tofas w Bursie.

 

Fiat Qubo z systemem Traction+

W polskich salonach Fiata pojawił się Fiat Qubo Trekking, czyli specjalnawersja tego modelu przeznaczona dla osób, które poszukują autawielofunkcyjnego, o niewielkich rozmiarach i wszechstronnego.

 
 
 

Fiat Fiorino Qubo

 

Nowy Fiat Fiorino Qubo - na miasto i poza - film pokazowy

 

Stabilność Nemo-żliwa

Ponownie okazało się, że samochody zaliczane do klasy kombivanówpowinny w wyposażeniu standardowym posiadać elektroniczny system stabilizacjitory jazdy - ESP. Jak pokazują ostatnie testy przeprowadzone przez niemieckiautomobilklub ADAC, część aut z tej grupy ma poważne problemy zestabilnością.

 

Wątek na forum: Citroen Nemo: Dla Emo?

Znajomy z firmy designersko-reklamowej kupił sobie Nemo. Faktycznie można się pociąć siedząc w środku - szczególnie że półka pod kierownicą uwiera w nogi a plastiki śmierdzą jak przepocona koszulka tytułowego Emo-ludka. Trzeba jednak docenić auto za walory praktyczne. Na oko spokojnie mieści się ...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019