Wyszukiwałeś:

R X

Design X

. Znaleziono 810 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: R Design

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 810 wszystkich):

XC90 z pakietem R-design

Wiosną bieżącego roku na polskich drogach pojawi się model XC90 w wersjir>R-design. Pakiet ten jest dostępny również w modelach Volvo C30, S40 ir>V50.

 

Volvo V70 w wersji R-Design

Volvo V70 jest już piątym modelem tej szwedzkiej marki, który oferowanyr>jest z dodatkowym pakietem sportowym R-Design. Tym samym praktyczne i eleganckier>kombi nabrało także sportowego charakteru.

 

Volvo XC60 R-Design

Volvo XC60, obecnie najchętniej kupowane Volvo w Polsce, jesienią dostępner>będzie ze sportowym pakietem R-Design. Wersja ta zaprezentowana zostanie nar>targach Frankfurt Motor Show 2009.

 

Volvo na sportowo

Pakiet R-Design ma sprawić, że modele Volvo wyglądają dużo bardziejr>atrakcyjnie. W przypadku prezentowanych wersji Volvo S60 oraz V60 na paryskiejr>wystawy modyfikacje nie dotyczyły wyłącznie stylistyki, ale równieżr>zawieszenia tych modeli.

 

Znamy ceny sportowego Volvo

Polski importer Volvo przedstawił cennik usportowionej wersji najnowszegor>modelu V40. Ceny Volvo V40 R-Design rozpoczynają się od kwoty 106 900 zł.

 

Dwa żywioły w Volvo V40

Ze "zwykłym" Volvo V40 mieliśmy okazję już obcować. Kilka dnir>temu polską premierę miały dwie odmiany, które w ramach jednego modelur>oferują zupełnie inny charakter. Są to wersje R-Design oraz Cross Country.

 

Pakiet R-Design dla modeli Volvo

Szwedzki producent do swojej gamy dodał pakiet R-Design, który zostałr>przygotowany dla modeli XC60, S60 oraz V60. To co najbardziej wyróżniar>auta z tym pakietem to nowe felgi dostępne tylko w R-Designie.

 

Volvo S60 D4 R-Design: Sztuka kompromisu

Limuzyny Volvo nie wiedzieć czemu w Polsce zaliczane są do tańszych, aler>udanych substytutów aut klasy premium. Choć bardzo rzadko udawało imr>się osiągnąć względem nich podobny poziom jakości wnętrza, komfortu czyr>właściwości jezdnych, Volvo były solidnie zbudowane i bardzo bezpieczne.

 

Nowe Volvo XC90 w wersji R-Design

Lakier Rebel Blue, felgi w rozmiarze od 20 do 22 cali oraz moc 400 KM . Tor>niektóre cechy nowego XC90 w wersji R-Design. Szwedzi atakują segment r>sportowych SUVów.

 

Volvo V40 R-Design: Szwedzki kompromis

Przez wiele lat samochody marki Volvo były ofiarą zachowawczej strategiir>ukierunkowanej na bezpieczeństwo. Wielu klientów nie zaglądało dor>salonów szwedzkiej w poszukiwaniu adrenaliny, podobnie jak nie zaglądamyr>do IKEI gdy szukamy nietuzinkowych mebli. Ostatnio jednak sporo się zmieniło wr>tym temacie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "R Design".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019