Wyszukiwałeś:

R X

Line X

. Znaleziono 183 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: R Line

Spróbuj też wyszukać: r line passat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 183 wszystkich):

Volkswagen Tiguan na sportowo

12 tysięcy złotych kosztować będzie "ubranie" Volkswagena Tiguanar>w sportowe szaty. W tej cenie otrzymamy pakiet R-line obejmujący zewnętrzner>detale stylistyczne, które mają podkreślać bardziej dynamicznyr>charakter auta.

 

Spo'R'towe Volkswageny już w Polsce

Sportowe wersje R Golfa i Scirocco dostępne są już w ofercie polskichr>salonów Volkswagena. Ceny? Dość at'R'akcyjne.

 

Samouszczelniające opony

ContiSportContact 3 z technologią ContiSeal to samouszczelniająca się opona,r>która ma możliwość natychmiastowego zasklepienia wszelkich przebić or>średnicy do 5 mm, eliminując tym samym ok. 85% uszkodzeń eksploatacyjnychr>opon. Ta opona będzie montowana w nowym VW Passacie CC R-Line.

 

Volkswagen sportowo i ekskluzywnie

Popyt na sportowe i ekskluzywne samochody ciągle rośnie. Życzeniar>klientów mają przy tym różnorodną naturę: niektórzyr>kierowcy preferują tylko i wyłączenie bardziej sportowy wygląd, innir>stawiają na ekskluzywne wnętrze, a wielu marzy o modelu, którego napędr>i zawieszenie będą oferowały profesjonalne, sportowe osiągi.

 

Volkswagen Tiguan R-Line

Producent z Wolfsburga do rodziny R-Line dodał model Tiguan. Volkswagen R BmbHr>oferuje zmiany zarówno z zewnątrz jak i we wnętrz. Pakiet R-Line r>został zaprojektowany dla wersji "Sport & Style".

 

Volkswagen Scirocco: Wersja GTS powrotem do korzeni

Podczas rozpoczynających się w piątek targów motoryzacyjnych AMIr>koncern z Wolfsburga po raz pierwszy zaprezentuje model Scirocco w wersji GTS.

 

Volkswagen CC w wersji R-Line już w Polsce

Polski importer Volkswagena wprowadza na polskich rynek pakiet R-Line r>dedykowany do modelu CC. Cena wyjściowa pakietu to 5150 zł.

 

Volkswagen Polo R-Line: Co za dużo, to zbyt drogo

Cenniki producentów bardzo często skrywają wersje, na które niktr>o zdrowych zmysłach (lub ograniczonym budżecie) nigdy by nie spojrzał.r>Volkswagen Polo R-Line wygląda świetnie, bardzo przyzwoicie jeździ, a do tegor>kosztuje obłędne pieniądze, za które można kupić większego Golfa.r>Czy taki samochód ma sens?

 

Volkswagen Scirocco R-Style: Z bonusową dychą

Ten model nie potrzebował dużych zmian w wyglądzie i ich nie dostał. Lekkar>kosmetyka modelu Scirocco nie przynosi rewolucyjnych modyfikacjir>również we wnętrzu. Scirocco mógłby być autem, którymr>Volkswagen w 100% wyłamałby się z ram i ograniczeń. No właśnie,r>mógłby…

 

Ford Kuga ST-Line - z nutką sportu

Producent spod znaku "błękitnego owalu" przygotował nową wersjęr>swojego popularnego w Europie crossovera. Ford Kuga ST-Line groźnie prężyr>muskuły i celuje w nową Kię Sportage GT Line i Volkswagena Tiguana R Line.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "R Line".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019