Wyszukiwałeś:

R10

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: R10

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Wątek na forum: Najmocniejszy SUV z silnikiem Diesla

Dziwne porównanie, Q7 i Jeep w wersji benzynowej. Jezeli już to Mersedes ML 420 CDI o mocy 20KM mniejszej, a gorszy w przyspieszeniu jedynie o 0,2s. Dziwne kryteria przjmuje piszacy ten artykuł. ~popula

 

Wysokoprężny zwycięzca

Sportowe Audi R10 przejdzie do historii wyścigów samochodowych jako pierwszyzwycięzca 24 godzinnego wyścigu Le Mans, który był zasilany silnikiemwysokoprężnym. Impreza miała miejsce na legendarnym torze, 17-18 czerwca.

 

500-konny Q7

Gigantyczny SUV jakim jest Audi Q7 będzie teraz oferowany także z potężnymsilnikiem V12 TDI o mocy 500 koni mechanicznych. Premiera tej wersji silnikowejodbędzie się już wkrótce na targach w Paryżu.

 

Wyścigowy silnik roku

Tytuły na najlepszy produkt w dziedzinie motoryzacji nie są przyznawanejedynie kompletnie zbudowanym samochodom ale też podzespołom, np. silnikom. Itak, w tegorocznym plebiscycie na najlepszy silnik wyścigowy zwyciężyłajednostka V12 Turbodiesel, montowana w wyścigowym Audi R10.

 

V12 TDI w Audi R8

To, co jeszcze jakiś czas temu wydawało się nie do pomyślenia, staje sięcoraz bardziej realne. Audi, swoim koncepcyjnym modelem R8 V12 TDI pokazuje poraz kolejny, iż połączenie sportowego auta z silnikiem wysokoprężnym jaknajbardziej ma sens.

 

Le Mans: Audi pokonało Peugeota

Audi R10 TDI nadal niezwyciężone w 24-godzinnym klasycznym francuskim wyścigudługodystansowym w Le Mans. W rozgrywanej po raz 76 wyczerpującej rywalizacjitriumfowali Dindo Capello (Włochy), Tom Kristensen (Dania) i Allan McNish(Szkocja) za kierownicą Audi R10 TDI z numerem startowym 2.

 

Ponad 600 KM w Audi

Audi stworzyło samochód wyścigowy R15 TDI z silnikiem wysokoprężnymdrugiej generacji, którym chce umocnić swoją dominację w legendarnym24-godzinnym wyścigu Le Mans.

 

Sportowa hybryda od Audi

Audi spogląda w kierunku nowego sportowego modelu, który pod maską ma posiadać technologie hybrydową współpracującą z silnikiem Diesla.Auto pojawi się na rynku najwcześniej w 2017 roku.

 

Nowe informacje w sprawie hiperhybrydy od Audi

Audi rzuca wyzwanie w nowym segmencie hiperhybryd i już kilka tygodni temu producent aut z Ingolstadt zapowiedział stworzenie auta pozycjonowanego powyżej R8. Pojawiły się nowe informacje dotyczące tego modelu.

 

Audi R10 - z Le Mans na drogi

Wygląda na to, że Audi R8 doczeka się większego brata. Samochódpowstanie na bazie auta startującego w Le Mans. Podobno taki model został jużwstępnie zatwierdzony do produkcji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019