Wyszukiwałeś:

R134a

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: R134a

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Wyższe stawki za naprawę klimatyzacji?

Polska Izba Motoryzacji po rozpatrzeniu wielu sytuacji spornych oraz po analiziesamego procesu napraw powypadkowych układu klimatyzacji w samochodach postulujepodniesienie stawek za obsługę klimatyzacji w okresie letnim.

 

Klimatyzacyjny problem

Według przepisów Unii Europejskiej już od przyszłego roku nie będziemożna stosować znanego, bezpiecznego i tańszego czynnika chłodzącego R134aw urządzeniach klimatyzacyjnych. Jest już kreowany jego następca,który niekoniecznie będzie lepszy.

 

Wiosenny przegląd klimatyzacji

Wiosna to czas kiedy przypominamy sobie o istnieniu układu klimatyzacji.Pierwsze słoneczne dni szybko weryfikują jej działanie i wtedy przychodziczas na przygotowanie tego układu na letnie upały.

 

Jak serwisować i używać klimatyzację w samochodzie

Za chwilę czeka nas sezon wakacyjny, a co za tym idzie, długie podróżesamochodem w upalne dni. Warto już teraz zadbać o układ klimatyzacji w naszymsamochodzie, żeby wycieczka nie stała się koszmarem.

 

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Dzisiaj w zasadzie nie sprzedaje się już samochodów bez klimatyzacji - taki "luksus" znajduje się na wyposażeniu seryjnym większościmodeli. Ale warto pamiętać o serwisowaniu tego układu. Mechanicy zalecają wykonanie przeglądu klimatyzacji co najmniej raz na 2 lata.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019