Wyszukiwałeś:

R2

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: R2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

Pięć C2-R2 w Rajdzie Nikon

Liczba załóg uczestniczących w programie sponsorskim C2-R2 Teams'Challenge nadal się powiększa. Do stawki dołączą Marcin Pasecki z RyszardemCiupką. Na liście startowej Rajdu Nikon jest więc pięć CitroenówC2-R2 i stanowią one całość listy zgłoszeń w klasie A6.

 

C2-R2 MAX

Citroen zaprezentował nowy rajdowy kit o nazwie C2-R2 MAX. Przed wyruszeniem dorywalizacji na rajdowych trasach, Simon Jean-Joseph i Sebastien Ogierzaprezentowali nowy model na torze Val d’Or w Satory.

 

RSMP: Małe Citroeny gotowe na kolejne starcie

Po wizycie na mazurskich szutrach cykl RSMP wraca na południe kraju inawierzchnie asfaltowe. Rozgrywany po raz czwarty rajd Subaru Poland jest jednąz najmłodszych imprez w kalendarzu Mistrzostw Polski, ale mimo to zdążyłjuż zyskać opinię zawodów ciekawych, lecz bardzo wymagających –zarówno dla załóg jak i samochodów.

 

Wielka szansa młodego Polaka na udział w WRC

Radosław Typa, zawodnik startujący w organizowanym przez Citroen Polskaprogramie sponsorskim C2-R2 Teams’ Challenge, jako jedyny kierowca zPolski został wybrany przez Główną Komisję Sportu Samochodowego PZMdo reprezentowania naszego kraju w programie Pirelli Star Driver.

 

RSMP: Mocne wejście klasy R2B

Rajdy samochodowe to wyjątkowa dyscyplina sportu. Mimo obszernego, liczącegoaż dziewięć rund kalendarza Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, walkao zwycięstwo w klasach R2B oraz A6 trwała niemal do ostatniego, z prawie 120rozegranych w tym roku odcinków specjalnych.

 

RSMP: Citroën Racing Trophy z dużymi niespodziankami

Wraz z 38. Rajdem Elmot ruszy druga odsłona polskiej edycji międzynarodowegopucharu Citroën Racing Trophy. Dobrze znane kibicom rajdowymcedwójki znów zagoszczą na rajdowych trasach – tym razem wliczbie 13.

 

Nowa rajdówka Skody

Skoda wprowadziła do swojej oferty kolejny model auta rajdowego. Za 62 tys.Euro kierowcy rajdowi mogą nabyć model Fabia w specyfikacji R2.

 

Nowa rajdówka od Skody - R2

Škoda wprowadza na rynek nowy samochód rajdowy – Fabię R2.Entuzjaści sportów motorowych kupując ten samochód mają dodyspozycji auto z homologacją rajdową, gotową do startu w kategorii R2. Pracenad modelem trwały niemal 2 lata.

 

Mojeauto.pl patronem medialnym M2Rally

W dniach 8-10 kwietnia br. w Świdnicy odbędzie się 2 runda Platinum RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski 39. Rajd Świdnicki-KRAUSE, znany z ubiegłychlat jako Rajd ELMOT. Na starcie pojawi się cała czołówka najszybszychkierowców w Polsce, w tym także Łukasz Markowski pilotowany przezMacieja Machelę. Reprezentanci zespołu M2Rally wystartują w tej imprezie zakierownicą Forda Fiesta R2. Portal Mojeauto.pl został patronem medialnymi tejzałogi.

 

Opel: Adam będzie sportowcem

Niemiecki producent aut przedstawił studyjną wersję Adama przygotowaną dosportu. Auto spełnia wszystkie wymogi klasy R2 FIA. Ostateczna wersja tegosamochodu pojawi się jeszcze w tym roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021