Wyszukiwałeś:

R30

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: R30

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

F1: Najważniejsze dni sezonu dla Kubicy

Niemal cały najbliższy miesiąc Robert Kubica spędzi w Hiszpanii. Naszkierowca na torach testowych będzie pracował nad rozwojem bolidu Renault -R30, którego budowa właśnie została ukończona.

 

F1: Renault jak za dawnych lat

Wszystko poza barwami bolidu jest zupełnie nowe. Renault przedstawiło wubiegłą niedzielę na torze w Walencji bolid R30 na sezon 2010, a takżeskład kierowców.

 

Metoda małych kroków

Prezentacja nowego bolidu Renault R30 w ubiegłą niedzielę była w pewnymsensie rozczarowująca. Nowe auto Roberta Kubicy poza nowymi barwami,częściowo przypominało wersję R29 z poprzedniego sezonu.

 

F1: Renault słucha Kubicy

O takie zaangażowanie zespołu chodziło Robertowi Kubicy. Determinacja Renaultw pracy nad powrotem na szczyt nie budzi wątpliwości. Na razie Polak jestbardzo zadowolony, a jego współpraca z nowym teamem układa sięznakomicie - pisze Cezary Gutowski na łamach Przeglądu Sportowego.

 

F1: Nowy bolid dla Kubicy

Przed startem do pierwszego wyścigu w sezonie Formuły 1, gruntownie zmienisię wygląd bolidu Roberta Kubicy. Renault R30 otrzyma ponad 40% nowychczęści.

 

F1: Kubica zadowolony z testów

Robert Kubica był szybki na torze w Jerez i może być zadowolony zprzygotowanego przez Renault bolidu R30 - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

Renault prezentuje swój nowy bolid R30

 

Renault prezentuje swój nowy bolid R30 na sezon 2010 - mojeauto.tv

 

Kubica: "Z pełnym bakiem jesteśmy z przodu"

Robert Kubica już dotarł do Bahrajnu, miejsca pierwszej eliminacji Formuły 1,która odbędzie się w najbliższą niedzielę. Podróż na BliskiWschód nie obyła się bez komplikacji. Polak spóźnił się nasamolot.

 

Kubica: W Australii walczymy o punkty

Robert Kubica udzielił wywiadu działowi prasowemu Renault przed zbliżającymsię Grand Prix Australii. Polak za cel zespołu stawia między innymiwprowadzeniu obu samochodów do ostatniej części kwalifikacji,decydującej o rozdziale pierwszych dziesięciu miejsce na starcie.

 

Masz Renault, musisz tam być!

W niedzielę 23 maja w Siedlcach odbędzie się Ogólnopolski ZlotMiłośników marki Renault. Na wszystkich, którzy pojawią się wcentrum miasta, czeka szereg atrakcji, w tym m.in. ekspozycja repliki boliduFormuły 1 – Renault R30.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019