Wyszukiwałeś:

R400

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: R400

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Lekki Caterham w produkcji

Brytyjski producent sportowych samochodów, Caterham zaczyna produkcjęswojego bardzo lekkiego, sportowego samochodu, Superlight R400. Stworzono go napodstawie konstrukcji Seven, która waży zaledwie 525 kg.

 

Triumf Bugatti Veyron

Samochód Bugatti Veyron rozłożył swoich rywali pod względemprzyspieszenia w konkursie przeprowadzonym przez magazyn Autocar. Abyrozpędzić się do prędkości 0-160-0 km/h potrzebował mniej czasu niżsuperszybki motor Suzuki GSX-R1000.

 

Caterham w Polsce

Już niedługo zobaczymy na naszych drogach superszybkie i lekkie samochodybrytyjskiej marki Caterham, które są wzorowane na Lotusie Seven. Mimonienajlepszych czasów dla producentów samochodów firmaCaterham postanowiła otworzyć polski oddział.

 

Mocniejsze Caterhamy

Caterham rozpoczyna sprzedaż pakietów zwiększających moc swoichsportowych samochodów: Caterham Roadsport 120 i 175 oraz Superlight R300i R400.

 

Poczuj legendę + [VIDEO]

Caterham Seven to samochód-legenda, który został zaprojektowanyprzez Colina Chapmana. Przez ponad pięćdziesiąt lat jego niska masa izwinność zapewniały dużą dawkę adrenaliny. Teraz te emocje możnaprzeżywać także w Polsce bowiem ruszyła sprzedaż tych samochodów.

 
 

Nowy Caterham w 2015 roku

Caterham to marka produkująca auta będące bezpośrednimi spadkobiercami legendarnego Lotusa Seven. Najnowsze informacje docierające od producentamówią o pojawieniu się nowego modelu na rynku za 3 lata.

 

Caterham zapowiada nowy model

Podczas tegorocznego Grand Prix Włoch rozgrywanego na torze Monza kierowcyzespołu Caterham będą mieli bardzo ciekawe malowanie swoich bolidów,które zapowiada nowy drogowy samochód Caterhama.

 

400 KM w Golfie

Volkswagen podkręca moc w Golfie. Już niedługo może się okazać, że wersjaR wcale nie jest najmocniejsza w gamie. Podczas targów w Pekinie zostaniezaprezentowany model, który podniesie poprzeczkę konkurencji.

 

Volkswagen Golf R400 - a jednak odłożony na półkę

Serwis Automotive News powołując się na swoje źródła w koncernieVolkswagena donosi, że koncepcyjny Golf R400 na razie nie trafi do produkcji.Powód? Jedno słowo  - dieselgate.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019