Wyszukiwałeś:

R500

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: R500

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Pomorska Miss Scania 2008 wybrana!

6 września 2008 w siedzibie gdańskiego oddziału Scania Polska, odbyła sięsiódma już edycja konkursu Pomorska Miss Scania. Miłośnicytuningowanych pojazdów Scania tłumnie stawili się, aby wybraćnajpiękniejszy pojazd.

 

Caterham już za 87 złotych!

Brytyjska centrala Caterham Cars, we współpracy z firmamiMarks&Spencer oraz BBC, producentem znanego programu motoryzacyjnego TopGear, wprowadziła do oferty świątecznej zdalnie sterowany model Caterham R500w skali 1:16. Za jego kierownicą zasiadł Stig!

 
 

Odmieniona R-klasa

Jeden z najsłabiej sprzedających się modeli Mercedesa - klasa R - doczekałsię zmian, które mają pomóc mu odmienić ten stan rzeczy.Odświeżony van z gwiazdą na masce światową premierę ma na rozpoczynającejsię dziś wystawie samochodowej w Nowym Jorku.

 

Przejedź się Caterhamem na Men’s Day

Caterham Super7 będzie gościć na tegorocznym Men’s Day, którybędzie odbywał się na warszawskim Lotnisku Bemowo w dniach 8-9 maja. Nafanów ekstremalnych przeżyć czeka wyjątkowa okazja, aby sprawdzićjego legendarne osiągi. Przejażdżkę Caterhamem będzie można wygrać wkonkursie wiedzy o motoryzacji.

 

Scania R620 Gunfighter ponownie najlepsza!

Mika Auvinen obronił Scanią R620 tytuł mistrzowski w konkursie Nordic Trophyi wygrał go już po raz czwarty!

 

Nordic Trophy dla Scanii z Madonną

Scanie zajęły czołowe miejsca w prestiżowym konkursie pięknoścituningowanych ciężarówek, Nordic Trophy, jaki odbył się pod koniecsierpnia na torze Mantorp Park w Szwecji. Duży sukces odniosła równieżpolska załoga teamu Repiński z Kościerzyny.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019