Wyszukiwałeś:

RAV4 X

Hybrid X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RAV4 Hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Te nowości pojawią się w 2014 roku

mijających dwunastu miesięcy, ale i odpowiedni moment, by spojrzeć uważniena tę najbliższą przyszłość. A w tej czeka nas kilkadziesiąt premiercałkowicie nowych bądź gruntownie zmodernizowanych modeli. Zapraszamy dokrótkiej wędrówki po najciekawszych nowościach 2014 roku, jakiespróbują podbić polski rynek aut nowych.

 

Toyota zapowiada hybrydowe RAV4

Kolejna Hybryda dołączy do gamy aut Toyoty. Tym razem Japończycy stawiająna auto z segmentu SUVów i w NY przygotowali RAV4 w wydaniu hybrydowym.

 

Toyota prezentuje hybrydową RAV4

RAV4 to jeden z popularniejszych modeli Toyoty, który zadebiutował 20lat temu. Teraz Toyota postanowiła, że czas najwyższy włączyć tensamochód do grona hybryd.

 

Najciekawsze premiery targów w Nowym Jorku

New Yorku, New York śpiewał Frank Sinatra, miasto które nigdy niezasypia. Nowy Jork to również miejsce, w którym odbywa się jednaz kilkunastu imprez motoryzacyjnych. To tu świat czterech kółek spotykasię po raz kolejny na targach. Większość premier to auta przeznaczone narynek amerykański, ale debiutują tam również auta szykowane także dlaklienta z Europy. Oto najciekawsze naszym zdaniem premiery targów NY.

 

Odnowiona Toyota RAV4 również jako hybryda

Największą gwiazdą stoiska Toyoty na New York International Auto Show byłahybrydowa wersja popularnego SUV-a RAV4. Przy okazji cała gama modelu zostałazmodyfikowana pod kątem stylistyki, wykończenia i wyposażenia.

 
 

Toyota RAV4 facelifting - ceny w Polsce

Na polskim rynku debiutuje odświeżony SUV Toyoty, czyli popularna RAV4. Narazie w ofercie znajdziemy tylko dwie jednostki napędowe. Hybrydowa dołączypóźniej.

 
 

Toyota z rekordem aut hybrydowych w Polsce

Polski oddział Toyoty ma powody do dumy. Sprzedaż hybryd w "nadWisłą" przekroczyła magiczną barierę 20 tys. aut.

 

40 tys. hybryd Toyoty na polskich drogach

Samochody hybrydowe cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. W lipcu łączna liczba hybryd, które opuściły polskie salony Toyoty, przekroczyła liczbę 40 000 egzemplarzy. Ostatnie 10 tys. takich aut markadostarczyła klientom w zaledwie 9 miesięcy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "RAV4 Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019