Wyszukiwałeś:

RAV4

. Znaleziono 259 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RAV4

Spróbuj też wyszukać: rav4 wymiary rav4 2004 rav4 test

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 259 wszystkich):

Nowe Yaris i RAV4 we Frankfurcie

Coraz bliżej do rozpoczęcia jednych z najważniejszych w branżymotoryzacyjnej targów, jakie odbędą się we Frankfurcie. Wśród światowychpremier znajdą się m.in. nowe generacje Toyoty Yaris oraz RAV4.

 

Toyota RAV4: Trzecia generacja lidera

Mocno zmieniona, ale wciąż charakterystyczna, trzecia już generacja modeluToyota RAV4 będzie z pewnością nadal nadawać tonu dynamicznie rozwijającemusię segmentowi aut typu SUV.

 

Toyota i Tesla pracują nad RAV4 EV

Toyota i Tesla Motors potwierdziły, że ich wspólny projekt samochoduelektrycznego RAV4 EV, będzie produkowany od początku 2012 roku w kanadyjskiejfabryce Toyota Motor Manufacturing Canada w Woodstock.

 

Toyota RAV4 odsłonięta

Targi motoryzacyjne w Los Angeles przynoszą nam kilka ciekawych premier, wśród których jest najnowsza generacja Toyoty RAV4, auto bardzo popularne na naszym rynku.

 

Toyota RAV4: Nowe wcielenie prekursora SUV-ów

Segment SUV-ów to jeden z nielicznych, który opiera sięskutecznie kryzysowi w motoryzacji. Rosną wyniki sprzedaży, przybywakonkurentów, jednak dotychczasowi liderzy wcale nie zamierzają łatwoustępować pola. Na rynek już niebawem wjedzie czwarta generacja Toyoty RAV4,a my właśnie mieliśmy okazję zapoznać się z bliska z tym modelem.

 

Ford Kuga vs Toyota RAV4: Dwa SUV-y, dwa style

Choć pochodzą z tego samego świata SUV-ów i, co więcej, wyglądająnawet całkiem, całkiem podobnie, to jednak reprezentują całkowicieróżne szkoły jazdy. Toyota RAV4, jeden z prekursorów niezwyklepopularnego dziś segmentu aut rekreacyjno-użytkowych, staje do pojedynku oprymat w klasie z Fordem Kugą. Oba w najnowszych odsłonach pojawiły się narynku z początkiem tegorocznej wiosny.

 

Toyota RAV4 kończy 20 lat

Tego Toyocie raczej nikt nie odbierze, faktu, że jest prekursorem segmentuSUVów. To właśnie model RAV4, pokazany po raz pierwszy w 1994 rokudał początek modzie na samochody typu SUV.

 

Toyota zapowiada hybrydowe RAV4

Kolejna Hybryda dołączy do gamy aut Toyoty. Tym razem Japończycy stawiająna auto z segmentu SUVów i w NY przygotowali RAV4 w wydaniu hybrydowym.

 

Odnowiona Toyota RAV4 również jako hybryda

Największą gwiazdą stoiska Toyoty na New York International Auto Show byłahybrydowa wersja popularnego SUV-a RAV4. Przy okazji cała gama modelu zostałazmodyfikowana pod kątem stylistyki, wykończenia i wyposażenia.

 

Toyota RAV4 facelifting - ceny w Polsce

Na polskim rynku debiutuje odświeżony SUV Toyoty, czyli popularna RAV4. Narazie w ofercie znajdziemy tylko dwie jednostki napędowe. Hybrydowa dołączypóźniej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018