Wyszukiwałeś:

RC X

F X

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RC F

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Lexus RC F: bestia z silnikiem V8

Japoński Lexus odsłonił swój najnowszy model, dumę targów wDetroit. Samochód to następca sportowego Lexusa IS Fa.

 

Lexus szuka nazwy dla nowego koloru

Lexus poprzez swój oficjalny profil na portalu społecznościowymFacebook poprosił sowich fanów, aby ci wymyślili nazwę dla nowegokoloru dedykowanego dla modelu RC F.

 

Lexus wybrał nazwę dla nowego koloru

Jakiś czas temu Lexus na swoim oficjalnej stronie na portalu Facebookogłosił konkurs na nazwę nowego koloru. Odcień ten jest dedykowany donowego sportowego modelu RC F. Japończycy znaleźli już zwycięzcę.

 

Lexus RC-F droższy niż BMW M4

Japoński producent opublikował ceny nowego modelu RC F. Okazuje się, żeLexus będzie droższy niż konkurencyjne BMW M4 Coupe.

 

Policja w Dubaju dostała Lexusa RCF

Funkcjonariusze policji w Dubaju raczej nie muszą się martwić o limit paliowyi park maszynowy. Do listy oficjalnych radiowozów dołączył właśnieLexus RC-F.

 

Wątek na forum: Lexus RC F

W Dubaju na drogach pojawił się nowy Lexus RC F, który patroluje drogi. Jak wiadomo Dubajska policja ma w swojej flocie najlepsze wozy sportowe. Sprawdźcie artykuł Lexus w Dubaju by sprawdzić osiągi i moc nowego Lexusa RC F. ~Radosz

 

Lexus RC-F: Brutalna siła

Lexus RC-F nie jest następcą świetnego IS-Fa. Nie został on równieżopracowany w celu godnego zastąpienia super auta LFA. RC-F to kolejny model zlinii i kolejna bardzo dobra alternatywa dla niemieckich samochodów.Nowy samuraj to pełnoprawny przedstawiciel klasy gran turismo. Wygląda ijeździ bardzo dobrze, ale czy to wystarczy by przylepić mu etykietę„doskonały”?

 

Wątek na forum: Lexus RC-F: Brutalna siła

"toporny charakter" w RC F? WTF? ~bosheee

 

Lexus RC-F zaatakuje Pikes Peak

Na bazie seryjnego Lexusa RC F Japończycy stworzyli wersje specjalną, która powalczy w klasie Time Attack w legendarnym wyścigu górskimna Pikes Peak. Poznajcie RC F GT.

 

Lexus RC - hybryda czy turbo?

Lexus najpierw dał światu ostre danie w postaci RC F-a z wolnossącymsilnikiem V8,  a dopiero potem wprowadził na rynek„grzeczną” wersję RC. W Polsce możemy wybierać pomiędzy dwomawariantami – 200t oraz 300h. Co lepsze – hybryda, czyczterocylindrowy silnik turbo?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "RC F".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019