Wyszukiwałeś:

RC

. Znaleziono 214 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RC

Spróbuj też wyszukać: rcz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 214 wszystkich):

700-konny Peugeot 908 RC

Na salonie samochodowym w Paryżu, który odbędzie się jesienią bieżącegoroku Peugeot zaprezentuje model 908 RC, który napędzany jest 700-konnym,wysokoprężnym silnikiem V12. Identyczna jednostka wykorzystana będzie wbolidach startujących w 24-godzinnym wyścigu Le Mans.

 

308 RC Z

Choć na debiut rynkowy Peugeota 308 trzeba jeszcze poczekać parę tygodni,francuska marka prezentuje już zapowiedź kolejnej wersji tego modelu. Nawystawie we Frankfurcie pokazany zostanie koncepcyjny Peugeot 308 RC Z, któryjest zwiastunem modelu 308 CC.

 

Zielone światło dla 308 RC-Z

Po zmianie kierownictwa Peugeota i objęciu sterów przez ChristianaStreiffa, byłego dyrektora zarządzającego firmą Airbus, zielone światło doprodukcji otrzymał jeden z najciekawszych konceptów francuskiegoproducenta ostatnich lat. Peugeot 308 RC-Z wchodzi właśnie do produkcji.

 

Peugeot 308 RC Z do sprzedaży

Władze koncernu Peugeot potwierdziły już oficjalnie, iż zaprezentowany wubiegłym roku na wystawie we Frankfurcie koncepcyjny model 308 RC Z będzieprodukowany. Na rynku auto to pojawi się wiosną 2010 r.

 

Lexus RC-F droższy niż BMW M4

Japoński producent opublikował ceny nowego modelu RC F. Okazuje się, żeLexus będzie droższy niż konkurencyjne BMW M4 Coupe.

 

Lexus RC-F: Brutalna siła

Lexus RC-F nie jest następcą świetnego IS-Fa. Nie został on równieżopracowany w celu godnego zastąpienia super auta LFA. RC-F to kolejny model zlinii i kolejna bardzo dobra alternatywa dla niemieckich samochodów.Nowy samuraj to pełnoprawny przedstawiciel klasy gran turismo. Wygląda ijeździ bardzo dobrze, ale czy to wystarczy by przylepić mu etykietę„doskonały”?

 

Wątek na forum: Lexus RC-F: Brutalna siła

"toporny charakter" w RC F? WTF? ~bosheee

 

Lexus RC-F zaatakuje Pikes Peak

Na bazie seryjnego Lexusa RC F Japończycy stworzyli wersje specjalną, która powalczy w klasie Time Attack w legendarnym wyścigu górskimna Pikes Peak. Poznajcie RC F GT.

 

Lexus RC również w wersji z turbo-benzyną

Lexus RC jest kolejnym modelem tej luksusowej marki, który będzieoferowany z dwulitrowym silnikiem benzynowym z turbodoładowaniem. Na pierwszycheuropejskich rynkach wersja ta zadebiutuje pod koniec roku.

 

Lexus RC - hybryda czy turbo?

Lexus najpierw dał światu ostre danie w postaci RC F-a z wolnossącymsilnikiem V8,  a dopiero potem wprowadził na rynek„grzeczną” wersję RC. W Polsce możemy wybierać pomiędzy dwomawariantami – 200t oraz 300h. Co lepsze – hybryda, czyczterocylindrowy silnik turbo?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018