Wyszukiwałeś:

RCZ X

R X

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RCZ R

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

Peugeot RCZ w pełnej krasie

Choć już w lipcu Peugeot zdradził pierwsze informacje na temat swojego nowegor>coupe, to jednak do dziś nie wiedzieliśmy, jak dokładnie będzie onr>wyglądać. Peugeot RCZ oficjalnie zaprezentowany zostanie już we wrześniu nar>wystawie we Frankfurcie.

 

Peugeot RCZ: Nietuzinkowy i z pazurem

Jeździł nim jeden z największych amantów w historii polskiego filmu.r>Wprawdzie dopiero w drugiej części, ale to właśnie m.in. dzięki Peugeotowir>RCZ przedstawicielki płci pięknej nie mogły się oprzeć Karolowi. O jegor>wyjątkowości świadczy także fakt, że nie ma, jak prawie wszystkie modele wr>gamie osobowych modeli Peugeota, nazwy numerycznej.

 

Peugeot RCZ R zadebiutuje w Goodwood

Festiwal Prędkości w Goodwood to jedno z najlepszych miejsc do prezentacjir>nowego modelu. Impreza co roku przyciąga kolosalną ilość fanówr>motoryzacji. Dlatego Peugeot trafił idealnie z prezentacją nowego RCZ R.

 

Peugeot RCZ R w wersji produkcyjnej już oficjalnie

Wczoraj wystartował "Festiwal Prędkości" na torze Goodwood. Obokr>wielu ciekawych aut pojawiają się również premiery i jedną z nichr>jest produkcyjna wersja Peugeota RCZ R.

 

Peugeot 308 R Concept atakuje hot hatche

Peugeot we Frankfurcie zaprezentuje samochód, który jestr>zapowiedzią seryjnego modelu celującego m.in. w Forda Focusa ST orazr>Volkswagena Golfa GTI. Poznajcie nową broń z Francji, Peugeota 308 R Concept.

 

Peugeot RCZ R wjeżdża na polski rynek

Najmocniejszy model w historii marki Peugeot trafił właśnie na polski rynek.r>Peugeota RCZ R dostaniemy już od ponad 150 tys. zł.

 

Peugeot RCZ R - dane techniczne

Peugeot mocniejszą wersję R przedstawił dwa lata temu przy okazji liftingur>RCZa. Silnik 1.6 THP podkręcono do 270 KM. Za szereg zmian w aucie odpowiadająr>inżynierowie z działu Peugeot Sport.

 

Volkswagen Golf R kontra Peugeot RCZ R

Podejdź bliżej, bo sport będzie podgrzewał emocje. Podejdź bliżej, gdzier>inżynieria pokaże swoją najlepszą stronę. Podejdź bliżej, bo francuskir>lew chce zaatakować niemiecką bestię. Podejdź bliżej do miejsca, wr>którym sport sprowadzony został do jednej litery - R.

 

Golf Variant również w wersji R

Targi w Los Angeles wystartowały i mimo że jest to impreza o niższej randzer>niż ta np. w Detroit, to debiutują tam ważne modele. Jednym z nich jestr>najmocniejsze kombi w segmencie kompaktów - Volkswagen Golf Variant wr>wersji R.

 

Renault Megane R.S. 275 Trophy: Obłęd i radość

Jazda tym autem to jak zapasy z niedźwiedziem na mrozie – mordęga, aler>sprawiająca dużo frajdy. Renult tworząc Megane R.S. 275 Trophy pozwoliła nar>zakup nie tylko świetnego samochodu, ale i kawałka histori, gdyż takich r>"prawdziwych" aut już nie będzie. Szkoda, że do sprzedaży w Polscer> trafiło tylko 5 sztuk.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "RCZ R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018