Wyszukiwałeś:

RCZ

. Znaleziono 79 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RCZ

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 79 wszystkich):

Oto Peugeot RCZ

Zaledwie dwa lata od premiery prototypu, Peugeot ma już gotową wersję modeluRCZ. Oficjalna premiera odbędzie się na wystawie we Frankfurcie, a już terazfrancuski koncern pokazuje, choć nie do końca, jak to auto będzie wyglądać.

 

Peugeot RCZ w pełnej krasie

Choć już w lipcu Peugeot zdradził pierwsze informacje na temat swojego nowegocoupe, to jednak do dziś nie wiedzieliśmy, jak dokładnie będzie onwyglądać. Peugeot RCZ oficjalnie zaprezentowany zostanie już we wrześniu nawystawie we Frankfurcie.

 

Nagroda dla Peugeota RCZ

RCZ, pierwszy pozaseryjny model firmy Peugeot, został wybrany Najpiękniejszymsamochodem roku 2009 w ramach prestiżowego 25. Międzynarodowego FestiwaluMotoryzacyjnego. Wyróżnienie to zostało przyznane na podstawiegłosowania ponad 100.000 internautów pochodzących z 62 krajów.

 

"Och, Peugeot RCZ!"

Z reguły nie zajmujemy się doniesieniami w stylu prasy bulwarowej, ale tymrazem chodzi o samochód. W najnowszej komedii romantycznej "Och,Karol 2" jedną z głównych ról zagra stylowe coupe Peugeotao nazwie RCZ.

 

Peugeot RCZ: Nietuzinkowy i z pazurem

Jeździł nim jeden z największych amantów w historii polskiego filmu.Wprawdzie dopiero w drugiej części, ale to właśnie m.in. dzięki PeugeotowiRCZ przedstawicielki płci pięknej nie mogły się oprzeć Karolowi. O jegowyjątkowości świadczy także fakt, że nie ma, jak prawie wszystkie modele wgamie osobowych modeli Peugeota, nazwy numerycznej.

 

Asfaltowy RCZ

Jeszcze bardziej usportowiona. Jeszcze bardziej ekskluzywna. W salonach Peugeotamożna zamawiać wyjątkową wersję modelu RCZ, ale trzeba się spieszyć. Dosprzedaży na całym świecie trafi nie więcej niż tysiąc egzemplarzylimitowanej wersji Asphalt.

 

Diamentowy Peugeot RCZ i Królowa Elżbieta II

Dwie znane gwiazdy brytyjskiej telewizji w Londynie zaprezentowały specjalnegoPeugeota RCZ dla uczczenia diamentowego jubileuszu Jej KrólewskiejMości Elżbiety II.

 

Peugeot RCZ R zadebiutuje w Goodwood

Festiwal Prędkości w Goodwood to jedno z najlepszych miejsc do prezentacjinowego modelu. Impreza co roku przyciąga kolosalną ilość fanówmotoryzacji. Dlatego Peugeot trafił idealnie z prezentacją nowego RCZ R.

 

Peugeot RCZ R w wersji produkcyjnej już oficjalnie

Wczoraj wystartował "Festiwal Prędkości" na torze Goodwood. Obokwielu ciekawych aut pojawiają się również premiery i jedną z nichjest produkcyjna wersja Peugeota RCZ R.

 

Peugeot RCZ R wjeżdża na polski rynek

Najmocniejszy model w historii marki Peugeot trafił właśnie na polski rynek.Peugeota RCZ R dostaniemy już od ponad 150 tys. zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019