Wyszukiwałeś:

RL

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RL

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

 

Wątek na forum: Luksusowa Honda Legend w Polsce

niby 8 lat na rynku, ale z drugiej strony po co poprawiać coś co jest dobre? jeszcze się coś popsuje i będzie... A tak: mają dobre auto, troszeczkę nienajnowocześniejsze, ale sprawdzone, niezawodne i nie musza wydawać kasy na opracowanie nowego. ~znafca

 

Wątek na forum: Czwarta generacja Hondy Legend

fajna fura, niezły wypas ~walon

 

Wątek na forum: Nowy Maybach w toku

Brakuje jeszcze Cupe Kombi Suv Vanów i Sportowych Mini Cabrio. a jeśli chodzi o silniki to bardzo Diesli brakuje i przydala by sie hybryda jeszcze.Wiem ze przesadziłem z tymi planami ale zeby sie utrzymać to Maybach musi mieć wiencej niż tylko wersję 57 i 62.i 57S i 62S bo to stanowczo za malo ...

 

Infiniti Kuraza i M - nowości dla USA

Luksusowa marka Nissana na rynku amerykańskim, przygotowała dwa modele nazbliżające się targi Detroit Auto Show. Odwiedzający oprócz ofertysalonowej zobaczą koncept SUV-a Kuraza i model M, limuzynę wprowadzaną dosprzedaży na wiosnę.

 

Kolejna karnacja Arnage

Producent luksusowych limuzyn marki Bentley kontynuuje stopniowy rozwójflagowych modeli w kolejnych rocznikach modelowych. Nowa odsłona Arnagewyposażona została w modyfikacje, które według zapewnień producentawzmocniły siłę samochodu aż o 11 procent.

 

Debiut Acury w Chinach

Chiny są pierwszym, poza Ameryką Północną, rynkiem, na którymsprzedawane są samochody luksusowej marki Acura. Pierwszymi oferowanymimodelami są sedany Acura RL i TL.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 
 

Światła dzienne zgodnie z prawem

Od dłuższego czasu w związku ze zmianą przepisów zmuszeni jesteśmykorzystać ze świateł w samochodzie przez cały dzień. Zgodnie z przepisamimożemy korzystać z tzw. świateł dziennych, które ostatnio robiądużą furorę nie tylko w samochodach nowych, ale także na rynku akcesoryjnym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018