Wyszukiwałeś:

RS X

III X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RS III

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Renault Clio Sport we wrześniu

Już od września na polskim rynku dostępny będzie Renault Clio Sport. Auto tozachowa oryginalny charakter Clio III, a jednocześnie jego konstrukcja orazdynamika mają zapewnić wyjątkowe doznania podczas jazdy.

 

Veritas RS III w Paryżu

Podczas tegorocznego salonu samochodowego w Paryżu zostanie zaprezentowanysamochód Veritas RS III, który poza niesamowitym wyglądem będziedysponować ponadprzeciętnymi osiągami.

 

Veritas za 1,4 miliona

Producent samochodu Veritas RS III podał do informacji cenę, za jaką będziemożna zakupić ten samochód. 600-konny, ultralekki wózrozpędzający się do setki w 3,2 sekundy kosztuje 1,4 miliona złotych.

 

Veritas RS III w produkcji!

Veritas RS III Roadster to samochód, który z daleka przypominadrapieżne zwierze. Ten dwuosobowy bolid trafi do seryjnej produkcji, a pierwsiklienci będą się mogli nim cieszyć już w przyszłym roku po wpłaceniu 1,4mln złotych.

 

Ariel Atom od Wimmer RS

To już prawdziwy szatan na czterech kółkach. Niemiecki tuner Wimmer RSwziął pod swoją opiekę model Ariel Atom 3, który przy swojejlekkości dysponuje teraz 340KM!

 

Renault Clio: Raz, dwa, trzy i cztery

Przez 22 lata Renault sprzedało 11 mln egzemplarzy modelu Clio. Przez te lataauto zdobyło dwa razy tytuł COTY. Jesienią tego roku do polskich salonów trafi najnowsza, czwarta generacja.

 

Renault: Jest nowe Megane!

Francuski producent samochodów poddał faceliftingowi swojegoprzedstawiciela w segmencie kompaktowym. Oto nowe Megane z stylistyką znana zmodelu Clio.

 

Jeździliśmy nową Skodą Fabią

Skoda postawiła sobie trudne zadanie. Chciała sprawić, by nowa, trzeciageneracja Fabii bardziej się spodobała młodszej klienteli, w tymprzedstawicielkom płci pięknej, jednak nie zrażając obecnych, bardziejkonserwatywnych nabywców. Sprawdziliśmy na portugalskiej ziemii, czy i wjakim stopniu ta sztuka Czechom się udała.

 

Skoda na Worthersee - pięć sportowych modeli

Choć czeska marka kojarzy się głównie ze służbowymi autami z dieslempod maską, to sport samochodowy towarzyszy jej od wielu lat. Dlatego na tuningowej imprezie Worthersee, Skoda ma godną reprezentację.

 

Renault Megane RS pozostanie jeszcze w sprzedaży

Nowa generacja Renault Megane zadebiutowała tydzień temu na targach weFrankfurcie i obecny model zapewne niedługo opuści salony sprzedaży. Jednakfani najmocniejszej odmiany RS mogą być spokojni.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "RS III".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019