Wyszukiwałeś:

RS X

Q3 X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RS Q3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Audi zaprezentowało nowy koncept

Podczas targów w Pekinie Audi zaprezentuje po raz pierwszy na żywo, przedstawiony dziś koncepcyjny model RS Q3. Model ten Audi przedstawia jakointerpretację charakteru kompaktowego SUVa w specjalnej wersji.

 

Audi Q3 plus R i plus S

Gama Audi sygnowanych przez litery RS została uzupełniona przez kolejny model, który tym razem został stworzony na bazie kompaktowego SUVa. W Genewie dumnie muskuły prężyć będzie RS Q3.

 

Genewa 2013: 300 i więcej

Auta produkowane dla mas, napędzane alternatywnymi technologiami, czy wreszcieluksusowe pojazdy dla elit. To standard każdych, liczących się targówmotoryzacyjnych na świecie. Aby jednak mieć poczucie motoryzacyjnegospełnienia, potrzebna jest jeszcze jedna grupa - aut sportowych. Oto przeglądnajważniejszych, tegorocznych premier Międzynarodowego Salonu SamochodowegoGenewa 2013 powyżej 300 KM. Premier, których nadrzędną rolą jestwciskanie w fotel.

 

Audi RS Q3 SUV o sportowych ambicjach

Jaki jest sens budowy auta typu SUV, który w fabryce otrzymuje silnikponad 300-konny? Odpowiedź na to dostarcza Audi w postaci najnowszego RS Q3.

 

Audi RS Q3 dostępne na polskim rynku

Fani marki z Ingolstad mogą już ustawiać się w kolejce do salonu ponajnowszy model RS Q3. 310-konny SUV dostępny jest od 234 280 złotych.

 

Nowe Audi Q3 pojawi się...

Projektanci pracujący dla koncernu z Ingolstadt kończą właśnie prace nadodświeżonym modelem Q3. Jednak już pojawiają się detale dotyczące kolejnejgeneracji.

 

Bestseller Audi poprawiony

Mimo że Audi Q3 na całym świecie sprzedaje się doskonale, Niemcy postanowili udoskonalić swój produkt wprowadzając kilka technicznych nowości i wygładzając tu i ówdzie zmarszczki.

 
 

Audi RS Q3 performance - mocniejszy, szybszy, lepszy

Audi przedstawia już trzeci model ze wzmocnionej rodziny RS. Tym razemdebiutuje RS Q3 performance z mocniejszym, 5-cylindrowym silnikiem. Otoniemiecki SUV o osiągach Porsche.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "RS Q3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019