Wyszukiwałeś:

RS4 X

Avant X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RS4 Avant

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Audi RS4 w cabrio i kombi

Audi RS4 od lata bieżącego roku dostępne będzie w dwóch nowychwersjach: cabrio oraz kombi. Nowe rodzeństwo sportowego Audi będzie jednakudostępnione szerszej publiczności już podczas Salonu Samochodowego wGenewie.

 

Zamiast RS4, RS6

Krążyły pogłoski o tym, że Audi stworzy następcę RS4, ale niestety plotkisię nie potwierdziły. Okazało się, że model RS5 pokryje zapotrzebowanie wtym segmencie.

 

A jednak RS4?

Pojawia się i znika. Taki jest los Audi RS4, który wedługniektórych źródeł jest właśnie opracowywany.

 

Audi RS4: Hardcorowe rodzinne kombi

Producent z Ingolstadt przedstawił najnowszą wersję swojego topowego modeluw wersji kombi. Rodzinne auto, którym na zakupy dojedziemy szybciej niżrodzina wujka. Oto najnowsze RS4 Avant.

 

Audi RS4 Avant: Pierwsza jazda!

Podstawowe pytanie brzmi: Po co tacie kombi o mocy 450 koni mechanicznych?Prosta odpowiedź: Po nic, ale mając takie w garażu może poczuć sięspełnionym facetem.

 

Wyjątkowe Audi RS 4 Avant Nogaro

Ludzie z Ingolstadt postanowili złożyć hołd legendarnemu Audi Avant RS2,które dało początek linii RS. Wersja Nogaro zadebiutuje w Genewie, a wsprzedaży pojawi się już wiosną 2014.

 

Downsizing zarazi Audi RS4

Europa chce być bardzo ekologiczna i wprowadza coraz to ostrzejsze normyspalin. To z kolei ma powodować, że kolejni producenci będą zmuszenikorzystać z downsizingu w swoich sportowych modelach. Do tego grona madołączyć Audi.

 

Koniec produkcji Audi RS4 i RS5

Złe wieści dla fanów modeli spod znaku czterech pierścieni.Prawdopodobnie już niebawem zakończy się produkcja sportowych modelu RS4AVant oraz RS5 Coupe i Cabrio. Nie wiadomo kiedy zobaczymy następców.

 

Audi RS4 z silnikiem V6

Emocje po premierze nowej generacji Audi A4 B9 jeszcze nie opadły, a jużpojawiają się nieoficjalne informacje dotyczące najmocniejszej wersji RS4.Topowe wydanie A4 możemy zobaczyć już w przyszłym roku.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "RS4 Avant".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018