Wyszukiwałeś:

RS5

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RS5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Oto Audi RS5!

Zawsze kiedy debiutuje nowe Audi, pojawia się pytanie o najmocniejszą wersjęmodelu oznaczoną literkami RS. Nie inaczej było i z coupe Audi A5. Teraz jużwiemy. RS5 pojawi się na wystawie w Genewie, a pod maską będzie mieć450-konną jednostkę.

 

Czerwony wariat od MTM

Firmy MTM przedstawiać nie trzeba. Audi RS5 także. Z połączenia sił tychdwóch firm wyszedł samochód, który prowokuje wyglądem izawstydza osiągami.

 

Audi RS5 na Pikes Peak

Producent aut z Ingolstadt przedstawił fotozapowiedź  najnowszego Audi RS5. Samochód pojawi się na Pikes Peak już za kilka dni. 

 

Audi RS5: Pojedynek na szczycie

Audi zaprezentowało ciekawą wersję modelu RS5. Samochód pokazał co potrafi na trasie legendarnego wyścigu Pikes Peak. RS5 na trasie stanęło dowalki z motocyklem.

 

Audi RS5: 450 koni pozbawione dachu

Firma z Ingolstadt dziś zaprezentowała model RS5 Cabriolet, który dołącza do rodziny sportowych Audi. Samochód posiada pod maską silnik 4.2 litra V8 o mocy 450 koni mechanicznych.

 

Audi RS5: Szatan w garniturze

W kwestii motoryzacyjnego gustu od statystycznego Polaka różni mniejedna, zasadnicza rzecz. Niezbyt mocno podniecam się samochodami z czteroma"ringami" na grillu. Bliżej mi do elegancji w postaci gwiazdkiwpisanej w okrąg, zwanej pieszczotliwie przez złośliwych"celownikiem". Czasami jednak detale sprawiają, że na całośćspoglądamy inaczej. Przez kilka dni próbował mnie przekabacić model zeznaczkiem RS na Single Frame.

 

Audi RS5 Cabrio już w sprzedaży

W polskich salonach sprzedaży marki Audi pojawił się już najnowszy model zIngolstadt. Ceny za tego sportowego i zarazem eleganckiego kabrioleta zaczynająsię od 434.970 zł.

 

Audi RS5 Cabrio: Video-test

Dziś prawdziwych aut już nie ma? Bohater naszego dzisiejszego testu stara sięzaprzeczyć tej tezie, jednak nie da się ukryć, że takich modeli coraz mniejw ofercie producentów. Audi RS5 Cabrio emanuje swoją mocą już odpierwszego kontaktu, daje niesamowitą frajdę z jazdy, uzależniając mocniejniż niejeden narkotyk. I gdyby tylko nie jeden szczegół. Cena,startująca od 435 tysięcy złotych.

 

Sportowe TDI od Audi

Niemcy z Ingolstadt przygotowali koncept, który do silnika TDI przylepiaetykietę RS. Ta nigdy nie była łączona z silnikiem wysokoprężnym. OtoAudi RS5 TDI w wersji studyjnej.

 

Audi RS5 Sportback. Znamy cenę

W salonach Audi można już zamawiać nowe Audi RS5 Sportback. Pięciodrzwiowymodel ma mocny, 450-konny silnik.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019