Wyszukiwałeś:

RS6 X

Avant X

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RS6 Avant

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Audi RS6 Avant powraca

Potrzebujesz luksusowego kombi, ale do tego jednocześnie cholernie szybkiego?Ta propozycja wydaje się być idealna. 560 koni mechanicznych, 700niutonometrów i zaledwie 3,9 sekundy do setki. Po prawie trzech latachnieobecności na rynek powraca najmocniejsza odmiana"A-szóstki", czyli Audi RS6 Avant.

 

Audi RS6 Avant

 

560 koni mechanicznych, 700 niutonometrów i zaledwie 3,9 sekundy do setki. Audi RS6 Avant już w przyszłym roku powróci, po trzech latach nieobecności, na rynek.

 

Więcej Audi RS w przyszłym roku

Producent aut z Ingolstad w przyszłym roku zamierza przedstawić trzy nowemodele z gamy RS. Jednym z tych aut będzie już odsłonięte RS6 Avant.

 

Audi RS 6 Avant dostępne nad Wisłą

W Polskich salonach Audi można już zamawiać jedno z najmocniejszych kombi naziemi - RS 6 Avant. Podstawowa cena tego modelu to 499 280 zł.

 

Audi RS6 Avant: Power-Kombi! (pierwsza jazda)

Jeśli chodzi o sportowy garaż Audi, trudno mówić o skromności. Nawetjeśli najmocniejsze kombi w ofercie tego niemieckiego producenta, zostałodelikatnie mówiąc ograbione z mocy i ilości cylindrów.

 

Audi S6 / RS6 - dane techniczne, osiągi, wyposażenie

Do polskich salonów wchodzi właśnie odświeżona wersja Audi A6 onadwoziu limuzyna oraz kombi (Avant). Za kilka miesięcy dołączą do niegospecjalne wersje, czyli S6 oraz RS6.

 
 

Audi RS6 Avant: Kombi w najlepszym wydaniu

To prawie dwutonowe kombi w sprincie nie ustępuje niczym ultrasportowymrywalom. Wygląda i brzmi zjawiskowo, a przy tym oferuje sporo funkcjonalnychrozwiązań. Słowem - rodzinny model, którym bez problemu przewieziemysprzęt AGD lub całą rodzinę i psa z prędkościami nieosiągalnymi dlazwykłych użytkowników dróg.

 

Audi RS6 Avant ABT od Pachura Moto Center

Po raz pierwszy po niedawnym faceliftingu, Audi RS6 Avant zostało w Polscepoddane poważnemu tuningowi. Wielkopolska firma Pachura Moto Centerzastosowała pakiet usprawnień od ABT Sportsline.

 

Jon Olsson jeździ RS6 dla Ubera

Jon Olson znany jest ze swojego zamiłowania do szybkich samochodów. Tymrazem wystąpił jako kierowca Ubera w swoim Audi RS6, na jednej z ulicSztokholmu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "RS6 Avant".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019