Wyszukiwałeś:

RS6

. Znaleziono 99 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RS6

Spróbuj też wyszukać: rs4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 99 wszystkich):

Audi RS6 coraz bliżej

Sportowych wersji Audi A6 ciąg dalszy. Po prezentacji serii S6, która z mocą435 koni mechanicznych odstaje nieco od swoich rodzimych konkurentów BMW M5 iMercedesa E 63 AMG, producent z Ingolstadt wkrótce wyprowadzi na ulice wersjęRS6. Pierwsze egzemplarze są już w testach.

 

RS6 w drodze

Wygląda na to, że wojna na konie mechaniczne na Starym Kontynencie trwa nadal.Marka z Ingolstadt przygotowuje bowiem kolejną, mocno agresywną odmianęjednego ze swoich modeli. Już niebawem na drogi trafić może Audi RS6.

 

Królewskie Audi RS6

Ostatnie dane książkowe z lata ubiegłego roku mówiły, że królHiszpanii Juan Carlos I ma 65 pracowników i przydzielonych im 71 aut.Czas to zaktualizować, bo od dzisiaj są to 72 samochody - grono powiększoneprzez nowiutkie Audi RS6.

 

Audi RS6 bije rekord prędkości na lodzie

Bentley nie nacieszył się długo rekordem prędkości na lodzie. Pobiło goAudi przy współpracy firmy Nokian. Model RS6 w fińskim ogumieniurozpędził się do 331,6km/h.

 

Audi RS6 Avant powraca

Potrzebujesz luksusowego kombi, ale do tego jednocześnie cholernie szybkiego?Ta propozycja wydaje się być idealna. 560 koni mechanicznych, 700niutonometrów i zaledwie 3,9 sekundy do setki. Po prawie trzech latachnieobecności na rynek powraca najmocniejsza odmiana"A-szóstki", czyli Audi RS6 Avant.

 

Audi RS6 Avant: Power-Kombi! (pierwsza jazda)

Jeśli chodzi o sportowy garaż Audi, trudno mówić o skromności. Nawetjeśli najmocniejsze kombi w ofercie tego niemieckiego producenta, zostałodelikatnie mówiąc ograbione z mocy i ilości cylindrów.

 

Audi S6 / RS6 - dane techniczne, osiągi, wyposażenie

Do polskich salonów wchodzi właśnie odświeżona wersja Audi A6 onadwoziu limuzyna oraz kombi (Avant). Za kilka miesięcy dołączą do niegospecjalne wersje, czyli S6 oraz RS6.

 

Audi RS6 Avant: Kombi w najlepszym wydaniu

To prawie dwutonowe kombi w sprincie nie ustępuje niczym ultrasportowymrywalom. Wygląda i brzmi zjawiskowo, a przy tym oferuje sporo funkcjonalnychrozwiązań. Słowem - rodzinny model, którym bez problemu przewieziemysprzęt AGD lub całą rodzinę i psa z prędkościami nieosiągalnymi dlazwykłych użytkowników dróg.

 

Audi RS6 Avant ABT od Pachura Moto Center

Po raz pierwszy po niedawnym faceliftingu, Audi RS6 Avant zostało w Polscepoddane poważnemu tuningowi. Wielkopolska firma Pachura Moto Centerzastosowała pakiet usprawnień od ABT Sportsline.

 

Jon Olsson jeździ RS6 dla Ubera

Jon Olson znany jest ze swojego zamiłowania do szybkich samochodów. Tymrazem wystąpił jako kierowca Ubera w swoim Audi RS6, na jednej z ulicSztokholmu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018