Wyszukiwałeś:

RSMP

. Znaleziono 159 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RSMP

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 159 wszystkich):

RSMP: Rajd Orlen dla Hołka, tytuł dla Bouffiera

Krzysztof Hołowczyc wygrał Rajd Orlen, ósmą eliminację rajdowychmistrzostw Polski. Drugie miejsce zajął Francuz Bryan Bouffier, który wPłocku na jedną rundę przed końcem sezonu zapewnił sobie tytułmistrzowski. Po długiej nieobecności na podium, na trzecim miejscu dojechałMichał Sołowow. Wszyscy trzej kierowcy startowali w Peugeotach 207 S2000.

 

RSMP: Bouffier nie po punkty, a dla kibiców

Zwycięzcy zawsze rywalizują do końca! – takie hasło przyświecazespołowi Peugeot Sport Polska Rally Team. Mimo, że Bryan Bouffier i XavierPanseri w samochodzie Peugeot 207 Super 2000 zapewnili już sobie końcowysukces w klasyfikacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, to jednakstaną na starcie Platinum 18. Rajdu Dolnośląskiego. Specjalnie dlakibiców.

 

RSMP: Mocne wejście klasy R2B

Rajdy samochodowe to wyjątkowa dyscyplina sportu. Mimo obszernego, liczącegoaż dziewięć rund kalendarza Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, walkao zwycięstwo w klasach R2B oraz A6 trwała niemal do ostatniego, z prawie 120rozegranych w tym roku odcinków specjalnych.

 

RSMP: Wracają "wurce"!

PZM zatwierdził wczoraj rajdowe regulaminy na rok 2009 - informuje portalAutoklub.pl. W RSMP punktowany będzie oddzielnie każdy dzień rajdu.Wprowadzono klasę Open, w której mogą startować samochody WRC!

 

RSMP: Sołowow na dwóch frontach

Cersanit Rally Team przedstawił najbliższe plany startów w sezonie2009. Michał Sołowow i Maciek Baran zamierzają wziąć udział w dwóchpierwszych eliminacjach Mistrzostw Europy (ERC) – Rally Mille Miglia iIstanbul Rally, a także w Rajdzie Krakowskim - inauguracyjnej rundzieMistrzostw Polski (RSMP).

 

RSMP: Citroen DS3 R3 dołączy do pucharu

Po kilku udanych sezonach, w których Citroën C2R2 MAX potwierdziłswoją rajdową dojrzałość, program Citroën Racing Trophy czekajązmiany. Do rywalizacji dołączą nowe rajdówki spod znaku szewrona -model DS3 R3.

 

RSMP: Chmielewski w DS3 R3

W stołecznym salonie Citroen Polska odbył się pokaz nowej broni zespołu NEOPetroeltech Rally Team; w dalszej części RSMP za kierownicą Citroena DS3 R3zasiądzie Jan Chmielewski.

 

Rajd Koszyc: Sołowow najszybszy w RSMP

Zwycięstwem Michała Sołowowa (Ford Fiesta S2000) zakończyła się ostatniarunda Rajdowych Mistrzostw Polski w sezonie 2011. Jeśli potwierdzą się wynikiz ostatniego Rajdu Polski, wówczas oficjalnie tytuł najlepszego kierowcyrajdowego w naszym kraju ponownie powędruje do Kajetana Kajetanowicza (SubaruImpreza), który w Koszycach w generalce był dopiero piąty, ale wklasyfikacji RSMP zajął drugie miejsce.

 

Bębenek czwarty w Platinum RSMP

Zakończył się 37.Rajd Koszyc, ostatnia runda Platinum Rajdowych SamochodowychMistrzostw Polski. Po zaciętej i pasjonującej walce, załoga Platinum RallyTeam w składzie: Michał Bębenek – Grzegorz Bębenek wywalczyła wklasyfikacji generalnej sezonu bardzo wysokie, czwarte miejsce. W klasyfikacjiRSMP Rajdu Koszyc bracia z Bochni zajęli także czwartą pozycję i zdobylitrzecie miejsce w klasie S2000/R4.

 

Rajd Rzeszowski: Viana w Open, Grzyb w RSMP

Francuz Laurent Viana kierujący Citroena C4 WRC okazał się najszybszymkierowcom podczas otwierającego 21. Rajd Rzeszowski prologu, zlokalizowanym narzeszowskich ulicach dzielnicy Nowy Świat. W klasyfikacji RSMP tryumfowałGrzegorz Grzyb w Peugeot 207 S2000.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019