Wyszukiwałeś:

RUD

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RUD

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Wątek na forum: To nie Passat, to Roewe 550

to nie kopia, ale trudno, nie każdy jest fachowcem... ~chińczyk

 

Ruszyła budowa DTŚ

6 kwietnia spółka Drogowa Trasa Średnicowa przekazała plac budowy trasyfirmie wykonawczej Skanska. Tym samym rozpoczęła się budowa DTŚ"Zachód" w Rudzie Śląskiej. Trasa będzie miała około 3,2 kmdługości a prace budowlane wyniosą ponad 118 mln zł.

 

Odcinek po odcinku

Rusza kolejny etap budowy obwodnicy miasta Rybnika. 11 sierpnia władze miastapodpisały z firmą Polimex Mostostal Siedlce kontrakt na realizację tejinwestycji. Wartość prac wyniesie ponad 6,8 mln zł.

 

Rekomendacja DTS Zabrze-Gliwice

Rząd przyjął informację na temat kontynuacji inwestycji Drogowej TrasyŚrednicowej na odcinku zachodnim oraz intencji zaciągnięcia kredytu wEuropejskim Banku Inwestycyjnym na ten cel.

 

Dobre rokowania dla DTŚ

Premier Jarosław Kaczyński odwiedził kończącą się budowęśródmiejskiego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej w Katowicach. Wedługzapowiedzi już na początku grudnia pojadą nim pierwsi kierowcy.

 

Samochodem pod katowickim Rondem

W najbliższą sobotę - 9 grudnia - udostępniony zostanie dla ruchu kołowego700-metrowy tunel po katowickim Rondem im. gen. Jerzego Ziętka. Tym samymzakończony zostanie najtrudniejszy etap budowy katowickiego odcinka DrogowejTrasy Średnicowej.

 

Katowicka Drogowa Trasa Średnicowa

Województwo Śląskie zawarło z Katowicami porozumienie w sprawiefinansowania modernizacji węzła drogowego Al. Roździeńskiego – ul.Murckowska – ul. Bagienna w Katowicach w ciągu Drogowej TrasyŚrednicowej.

 

Drogi: Budowa Roku 2006

Budowa Drogowej Trasy Średnicowej w Katowicach wraz z przebudową ronda im.Gen. Ziętka otrzymała tytuł „Budowa Roku 2006” (nagrodę Istopnia) w kategorii – Autostrady, drogi ekspresowe, ulice i drogipozostałe.

 

Łańcuchy przeciwśnieżne, czyli nie daj się zimie

Opony zimowe z kolcami to najlepsze połączenie kiedy na drodze zalega ubityśnieg i lód. W realnym świecie używać ich mogą jednak tak naprawdękierowcy ze Skandynawii. W Polsce korzystać mogą z nich kierowcy rajdowi wzawodach sportowych, dojeżdżający do odcinków specjalnych albo...rowerzyści. Alternatywnymi produktami, które poprawiają przyczepnośćauta w zimie, są w pewnym stopniu łańcuchy przeciwśnieżne, tekstylne rzepyi spraye do opon. Które z nich spisują się najlepiej?

 

Ruszają przetargi na ostatnie odcinki Drogowej Trasy Średnicowej

Niebawem rozpoczną się kolejne, ostatnie już etapy budowy Drogowej TrasyŚrednicowej na Śląsku. Właśnie ruszył przetarg na budowę dwóchzabrzańskich odcinków, tzw. części zachodniej trasy. Kolejne przetargina pozostałe dwa odcinki w Gliwicach ogłoszone będą w kolejnych miesiącach.Do wybudowania pozostało jeszcze niespełna 16 km. Docelowo Drogowa TrasaŚrednicowa, zwana także autostradą  miejską, będzie miała około 32km długości i połączy Katowice z Gliwicami. Jak wszystko potoczy sięzgodnie z planami, cała trasa będzie gotowa pod koniec 2014 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019