Wyszukiwałeś:

RUF

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RUF

Spróbuj też wyszukać: porshe

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wątek na forum: Ekstrawaganckie Porsche

to jest wóż ! Cayman już standardowy jest super, a to poezja !!! Wóz dla prawdziwych facetów... Kobitki mają Audi TT :) ~Arti

 

Ekstrawaganckie Porsche

Projektantom z włoskiego Studio Torino we współpracy z inżynierami RufAutomobile udało się stworzyć samochód, którego nie można ominąć bezsłowa. Wydawało się, że modele Porsche są już na tyle dokładne, że nieda się w nich zmienić czegokolwiek na lepsze..

 

Elektryczne Porsche

Koncerny motoryzacyjne od wielu miesięcy odczuwa na plecach oddech nowych,zaostrzonych norm emisji spalin. Od czasu do czasu pojawiają się różneprototypy, prezentujące różne rozwiązania zmniejszające wydalanieszkodliwych substancji. Do tematu na poważnie podeszła firma Ruf,specjalizująca się w tuningowaniu aut marki Porsche.

 

Elektryczne Cayenne

Firma Ruf opatentowała napęd elektryczny dla SUVa Cayenne. eRuf Stormster jestpo Porsche 911 drugim w planie bawarskiego tunera modelem, poddanym zabiegowizmiany napędu.

 

Nowy RUF hołdem dla 911 Targa

Firma RUF zaprezentowała swoją interpretację hołdu dla Porsche 911 Targa z1967 roku.

 

Niech żyje manualna skrzynia biegów!

W ostatnim czasie producenci zakochali się w skrzyniach automatycznych lubtakich, które udają automat. Coraz rzadziej można spotkaćsamochód, który będzie wyposażony w lewarek o pięciu czysześciu przełożeniach. 

 

Mercedes Klasy C wreszcie w pięknej wersji Coupe

Choć klienci Mercedesa już od 2 lat mogą jeździć najnowszą C-Klasą w wersjach sedan i kombi, to dopiero teraz wielbiciele coupe znajdą w salonachcoś dla siebie. Dwudrzwiowa wersja nadwozia nie kusi funkcjonalnością, aleelegancką i sportową linią karoserii.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019