Wyszukiwałeś:

RX X

300 X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RX 300

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Wszystko o samochodach Lexus RX

Lexus RX należy do segmentu luksusowych SUV-ów i obecnie dostępny jest w dwóch wersjach silnikowych - RX 350 oraz hybrydowej RX 450h (wcześniej m.in. równieć 300, 330, 400h). Nowa generacja Lexusa RX zadebiutowała na targach w Los Angeles pod koniec 2008 roku, a w sprzedaży pojawiła się na począt...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Lexus RX 300: Nie na bezdroża

Widok odświeżonej w ubiegłym roku japońskiej wersji Lexusa RX300 nasuwapytanie, czy będzie można w przyszłości zmienić design tego modelu najeszcze ładniejszy?

 

Lexus RX 400h: Eko-SUV

Wydawało się, że zrobienie SUV`a, który nie będzie paliwożerny jestporównywalne do przekonania mięsożercy aby przeszedł na wegetarianizm.Podobnego zadania podjęli się Japończycy, którzy do największegoLexusa RX dołożyli dwa silniki elektryczne oraz widlastą"szóstkę" o pojemności 3,3 litra. W efekcie do dyspozycjimamy prawie 300 koni mechanicznych mocy, 2 tony wagi i spalanie poniżej 10litrów na 100km.

 

Nowy Lexus RX na 2010 rok

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Los Angeles, japońskiLexus zaprezentował kilka nowości na nadchodzący sezon. W zasadzie był tojeden model, tylko w dwóch wersjach. Mowa jest tutaj o modelu RX,który od długiego czasu cierpliwie czekał na następcę.

 

Powrót RX-7

Fani samochodów marki Mazda, a w szczególności RX-7 mogą miećpowody do radości. Pojawiły się pierwsze, poważne spekulacje o tym, żemodel ten wróci w nowej odsłonie.

 

Mazda pracuje nad nowym silnikiem Wankla

Według wieści pochodzących z Japonii, Mazda pracuje obecnie nad samochodem,który będzie następcą legendarnego modelu RX-7. Auto ma być zasilanesilnikiem Wankla o mocy około 300 koni mechanicznych, który będziezużywał benzynę lub olej napędowy.

 

Elektryczne turbo w RX-9

Co rusz pojawiają się nowe plotki na temat nadchodzącej odsłony Mazdy RX-7.Podobnie jak poprzednik model ten będzie wyposażony w nietypowe rozwiązania.

 

Właściciele Lexusów do serwisu

Możliwość pojawienia się problemów z układem hamulcowym oraz zpompą paliwową są przyczyną, dla której posiadacze aż czterechmodeli marki Lexus zostaną wezwani do serwisów japońskiego producenta.

 

Problemy ze wspomaganiem w Lexusach

Właściciele 140 Lexusów RX zostaną zaproszeni do autoryzowanychserwisów japońskiej marki w związku z możliwymi problemami zewspomaganiem układu kierowniczego.

 

Czy Mazda uturbi silnik Wankla?

Plotki w sprawie następcy Mazdy RX-8 mówią, że auto pojawi się narynku w 2017 roku. Dziś oliwy do ognia dolewają kolejne zagraniczne media. Chodzi o silnik Wankla.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "RX 300".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019