Wyszukiwałeś:

RX X

350 X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RX 350

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Wszystko o samochodach Lexus RX

Lexus RX należy do segmentu luksusowych SUV-ów i obecnie dostępny jest w dwóch wersjach silnikowych - RX 350 oraz hybrydowej RX 450h (wcześniej m.in. równieć 300, 330, 400h). Nowa generacja Lexusa RX zadebiutowała na targach w Los Angeles pod koniec 2008 roku, a w sprzedaży pojawiła się na począt...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Lexus ma 20 lat

Po raz pierwszy samochody marki Lexus ujrzały oficjalnie światło dziennepodczas targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit w 1989 roku. Zwiedzającymieli okazję zobaczyć wówczas dwa modele: luksusowego sedana LS 400oraz samochód klasy średniej ES 250.

 

Mocniejszy i oszczędniejszy hybrydowy RX

Marcowe targi motoryzacyjne w Genewie będą miejscem premiery nowej generacjihybrydowej wersji modelu RX. Auto to na europejskich drogach zadebiutuje latembr.

 

270 tys. za hybrydowego Lexusa RX 450h

Już na niespełnia miesiąc w polskich salonach pojawi się nowa generacjahybrydowego Lexusa RX, tym razem oferowanego jako RX 450h. Ceny za tegohybrydowego crossovera o sportowych ambicjach rozpoczynać się będą od 269,2tys. zł.

 
 

Lexus RX w wersji F Sport

Lexus przedstawia po raz pierwszy model RX w usportowionej wersji F Sport.Crossover został subtelnie wzbogacony o nutkę sportowych genów.

 
 

Lexus RX350: Premium odjechało

Jedyny SUV serwowany przez japońskiego producenta na trudnym, europejskim rynkunie ma łatwego życia. Na jego korzyść działa fakt, że niedawno pojawiłsię on w nowym ciele, ale nadal ten samochód próbuje wejść dogrona, gdzie rządzi niemiecka elita. I w dodatku próbuje mocnorozpychać się łokciami.

 

Lexus RX - bestseller po raz czwarty

W swojej trwającej ponad ćwierć wieku historii Lexus sprzedał 2,1 milionasztuk modelu RX. Dla Japończyków jest to więc niezmiernie istotnapremiera. SUV czwartej generacji został pokazany na salonie samochodowym wNowym Jorku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "RX 350".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019