Wyszukiwałeś:

RX X

400h X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RX 400h

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Wątek na forum: Lexus RX 400h: Eko-SUV

o boze znow widze tego ochydnego SUVa podziekowal nie chce takeigo nawet za darmo ~ochdny

 

Ekologiczny SUV

Wydaje się, iż ochrona środowiska jest obecnie głównym wyznacznikiemtrendów w motoryzacji. W tym klimacie właśnie Toyota zaprezentuje na wystawiew Tokio koncepcyjnego Lexusa LF-Xf.

 

Lexus RX 400h: Eko-SUV

Wydawało się, że zrobienie SUV`a, który nie będzie paliwożerny jestporównywalne do przekonania mięsożercy aby przeszedł na wegetarianizm.Podobnego zadania podjęli się Japończycy, którzy do największegoLexusa RX dołożyli dwa silniki elektryczne oraz widlastą"szóstkę" o pojemności 3,3 litra. W efekcie do dyspozycjimamy prawie 300 koni mechanicznych mocy, 2 tony wagi i spalanie poniżej 10litrów na 100km.

 

Nowy Lexus RX na 2010 rok

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Los Angeles, japońskiLexus zaprezentował kilka nowości na nadchodzący sezon. W zasadzie był tojeden model, tylko w dwóch wersjach. Mowa jest tutaj o modelu RX,który od długiego czasu cierpliwie czekał na następcę.

 

Mocniejszy i oszczędniejszy hybrydowy RX

Marcowe targi motoryzacyjne w Genewie będą miejscem premiery nowej generacjihybrydowej wersji modelu RX. Auto to na europejskich drogach zadebiutuje latembr.

 

270 tys. za hybrydowego Lexusa RX 450h

Już na niespełnia miesiąc w polskich salonach pojawi się nowa generacjahybrydowego Lexusa RX, tym razem oferowanego jako RX 450h. Ceny za tegohybrydowego crossovera o sportowych ambicjach rozpoczynać się będą od 269,2tys. zł.

 
 
 

Lexus z nowym modelem w Genewie

Podczas salonu samochodowego w Genewie Lexus obok pokazanego wcześniej koncepcyjnego modelu LF-LC przedstawi najnowsze wcielenie modelu RX450h.

 

Lexus RX premierą w Genewie

Na stoisku Lexus można podziwiać najnowszą generacja luksusowego SUVa od Lexus. Japoński producent był prekursorem w segmencie, w którym teraz pojawia sie co raz więcej aut. Lexus również jako pierwszy producent wyposażył SUVa w napęd hybrydowy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "RX 400h".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018