Wyszukiwałeś:

RX X

7 X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RX 7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

270 tys. za hybrydowego Lexusa RX 450h

Już na niespełnia miesiąc w polskich salonach pojawi się nowa generacjahybrydowego Lexusa RX, tym razem oferowanego jako RX 450h. Ceny za tegohybrydowego crossovera o sportowych ambicjach rozpoczynać się będą od 269,2tys. zł.

 

Powrót RX-7

Fani samochodów marki Mazda, a w szczególności RX-7 mogą miećpowody do radości. Pojawiły się pierwsze, poważne spekulacje o tym, żemodel ten wróci w nowej odsłonie.

 

Mazda pracuje nad nowym silnikiem Wankla

Według wieści pochodzących z Japonii, Mazda pracuje obecnie nad samochodem,który będzie następcą legendarnego modelu RX-7. Auto ma być zasilanesilnikiem Wankla o mocy około 300 koni mechanicznych, który będziezużywał benzynę lub olej napędowy.

 

Elektryczne turbo w RX-9

Co rusz pojawiają się nowe plotki na temat nadchodzącej odsłony Mazdy RX-7.Podobnie jak poprzednik model ten będzie wyposażony w nietypowe rozwiązania.

 

Mazda myśli o następcy RX-7

Mazda w swojej gamie modelowej od zeszłego roku oprócz MX-5 nie masportowego modelu. Dużo mówiło się o planach dotyczących nowejgeneracji RX-8. Teraz pojawiają się plotki o następcy Mazdy RX-7.

 

Czy Mazda uturbi silnik Wankla?

Plotki w sprawie następcy Mazdy RX-8 mówią, że auto pojawi się narynku w 2017 roku. Dziś oliwy do ognia dolewają kolejne zagraniczne media. Chodzi o silnik Wankla.

 

Mazda stworzy kolejny model RX?

Ciekawe wieści płyną z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jeden z ważnychszefów Mazdy chce przeforsować pomysł na stworzenie nowego modelu RX.

 

Mazda RX-7 wróci w 2020 roku

Saga o następcy Mazdy RX-7 trwa nadal. Tym razem plotki mówią o tym,że auto pojawi się na rynku. Jednak nie tak prędko jakbyśmy oczekiwali.

 

Mazda RX-9 planowana na 2017 rok

Mazda jest ostatnio ewidentnie na fali. Auta tej marki są chwalone przez większość specjalistów i chętnie kupowane przez klientów.Dobra passa japońskiego producenta daje nadzieje na powrót prawdziwiesportowych maszyn z silnikiem Wankla.

 

Mazda RX-9 w 2020 roku

Dobra wiadomość dla fanów japońskiej motoryzacji oczekujących naMazdę RX-9. Samochód pojawi się na rynku, ale zanim wjedzie na drogiminie jeszcze trochę czasu. Wstępna data premiery dopiero za cztery lata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "RX 7".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019