Wyszukiwałeś:

RX X

8 X

. Znaleziono 108 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RX 8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 108 wszystkich):

Rekordowa Mazda RX-8

Organizacja FIA zatwierdziła pobicie przez Mazdę RX-8 aż 40 rekordówustanowionych podczas ubiegłorocznych prób prędkości na niemieckim torze wPapenburg.

 

RX-8 Hydrogen RE na drogach

Mazda RX-8 Hydrogen RE, która dysponuje wodorowo-benzynowym napędem, zostaładopuszczona do ruchu w Japonii. Pierwsze dwa egzemplarze trafią do klientówpod koniec marca.

 

Wodorowa Mazda RX-8

Mieszkańcy Starego Kontynentu będą mieli okazję zobaczyć model Mazda RX-8Hydrogen RE, napędzany wodorem, podczas konferencji poświęconej alternatywnymźródłom energii, która odbędzie się w norweskim mieście Stavanger.

 

Duży problem małej Mazdy

W ciągu najbliższych tygodni japoński producent samochodów marki Mazda możewezwać do serwisu bardzo dużą ilość egzemplarzy swojego sportowego modelu onazwie RX-8.

 

RX-8 na 40-lecie

Silnik Wankla obchodzi w tym roku jubileusz. Mija właśnie czterdzieści latodkąd został skonstruowany. Z tej okazji zostanie wydana specjalna wersjamodelu RX-8, limitowana do 400 sztuk.

 

Nowe oblicze Mazdy RX-8

Targi w Detroit będą okazją do zaprezentowania odnowionej wersji rasowego,sportowego coupe Mazdy RX-8. Na europejskim rynku auto to zadebiutuje jednakdopiero pod koniec przyszłego roku.

 

W Norwegii na wodorze w RX-8

W Norwegii otworta została kolejna sieć stacji, na których tankowaćmożna wodór. Mazda z tej okazji zaprezentowała odpowiednią wersjęmodelu RX-8.

 

Kuracja RX-8

Mazda odświeżyła swój sportowy model RX-8. Dystrybucja nowego,czteroosobowego coupe rozpocznie się jesienią, po targach IAA.

 

Specjalna Mazda RX-8

Mazda w czerwcu 2012 roku zakończy produkcję modelu z silnikiem rotacyjnym -RX-8. Z tej okazji pojawi się limitowana edycja tego modelu o nazwie RX-8Spirit R.

 

Mazda myśli o następcy RX-7

Mazda w swojej gamie modelowej od zeszłego roku oprócz MX-5 nie masportowego modelu. Dużo mówiło się o planach dotyczących nowejgeneracji RX-8. Teraz pojawiają się plotki o następcy Mazdy RX-7.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "RX 8".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018