Wyszukiwałeś:

RX

. Znaleziono 223 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RX

Spróbuj też wyszukać: reno megane lexus rx

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 223 wszystkich):

RX-8 Hydrogen RE na drogach

Mazda RX-8 Hydrogen RE, która dysponuje wodorowo-benzynowym napędem, zostaładopuszczona do ruchu w Japonii. Pierwsze dwa egzemplarze trafią do klientówpod koniec marca.

 

Wodorowa Mazda RX-8

Mieszkańcy Starego Kontynentu będą mieli okazję zobaczyć model Mazda RX-8Hydrogen RE, napędzany wodorem, podczas konferencji poświęconej alternatywnymźródłom energii, która odbędzie się w norweskim mieście Stavanger.

 

Lexus RX 400h: Eko-SUV

Wydawało się, że zrobienie SUV`a, który nie będzie paliwożerny jestporównywalne do przekonania mięsożercy aby przeszedł na wegetarianizm.Podobnego zadania podjęli się Japończycy, którzy do największegoLexusa RX dołożyli dwa silniki elektryczne oraz widlastą"szóstkę" o pojemności 3,3 litra. W efekcie do dyspozycjimamy prawie 300 koni mechanicznych mocy, 2 tony wagi i spalanie poniżej 10litrów na 100km.

 

Mocniejszy i oszczędniejszy hybrydowy RX

Marcowe targi motoryzacyjne w Genewie będą miejscem premiery nowej generacjihybrydowej wersji modelu RX. Auto to na europejskich drogach zadebiutuje latembr.

 

270 tys. za hybrydowego Lexusa RX 450h

Już na niespełnia miesiąc w polskich salonach pojawi się nowa generacjahybrydowego Lexusa RX, tym razem oferowanego jako RX 450h. Ceny za tegohybrydowego crossovera o sportowych ambicjach rozpoczynać się będą od 269,2tys. zł.

 

Lexus RX 450h tylko na przód

Wraz z początkiem nowego roku Lexus wprowadził do swojej oferty model RX 450hw wersji z napędem tylko na przednią oś. Dzięki temu ma być bardziejekologicznie, z niespotykanie niską emisją CO2 – 140 g/km przy 299 KMmocy.

 

Lexus RX w wersji F Sport

Lexus przedstawia po raz pierwszy model RX w usportowionej wersji F Sport.Crossover został subtelnie wzbogacony o nutkę sportowych genów.

 

Mazda myśli o następcy RX-7

Mazda w swojej gamie modelowej od zeszłego roku oprócz MX-5 nie masportowego modelu. Dużo mówiło się o planach dotyczących nowejgeneracji RX-8. Teraz pojawiają się plotki o następcy Mazdy RX-7.

 

Lexus RX - bestseller po raz czwarty

W swojej trwającej ponad ćwierć wieku historii Lexus sprzedał 2,1 milionasztuk modelu RX. Dla Japończyków jest to więc niezmiernie istotnapremiera. SUV czwartej generacji został pokazany na salonie samochodowym wNowym Jorku.

 

Mazda RX-9 w 2020 roku

Dobra wiadomość dla fanów japońskiej motoryzacji oczekujących naMazdę RX-9. Samochód pojawi się na rynku, ale zanim wjedzie na drogiminie jeszcze trochę czasu. Wstępna data premiery dopiero za cztery lata.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019