Wyszukiwałeś:

Rabbit

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rabbit

Spróbuj też wyszukać: dasher concept car golf rabbit 2500cm 5

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Królik z Wolfsburga

Volkswagen ma zamiar przywrócić nazwę "Rabbit" dla sprzedawanego na rynkuamerykańskim oraz kanadyjskim modelu Golf.

 

Hyundai, Nissan i Ford liderami rankingu jakości

Po trzy modele Hyundaia, Nissana oraz Forda otrzymały tytuł najlepszychsamochodów w swojej klasie w badaniu Strategic Vision Total Quality Index 2007,który jest miernikiem satysfakcji posiadaczy nowych samochodów w StanachZjednoczonych.

 

VW Golf VI: Także jako cabrio i hybryda!

Zapowiedziany na 2008 rok debiut szóstej już generacji Volkswagena Golfa mawedług wewnętrznych planów koncernu VW , przynieść niemieckiemuproducentowi większe zainteresowanie klientów niż to miało miejsce wprzypadku aktualnie dostępnej na rynku piątej serii tego modelu. Abysprostać tym wymaganiom legenda Volkswagena trafi na europejskie podwórko wdobrze znanych jak i zupełnie nowych wersjach.

 

VW Scirocco nie dla USA

Volkswagen kategorycznie stwierdził, że nie będzie eksportował swojegoodrodzonego w Genewie modelu Scirocco do Stanów Zjednoczonych.Powód jest jeden ale z punktu widzenia interesów niemieckiegoproducenta istotny. Chodzi o utrzymujący się od dłuższego czasu niski kursamerykańskiego Dolara.

 

Volkswagen Golf: Debiut po raz siódmy

Najnowsze wieści dotyczące siódmej już generacji najpopularniejszego niemieckiego kompaktu mówią, że auto zadebiutuje podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu.

 

Golf ma już 40 lat!

Lata lecą, a sylwetka stała się ponadczasowa. Tak, śmiało możnaokreślić kompaktowego Volkswagena. Golf właśnie skończył 40 lat.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018