Wyszukiwałeś:

Race X

of X

Champions X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Race of Champions

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Wielkie ściganie na Wembley

To jedyny tor, na którym kibice będą mogli zobaczyć bezpośredniąrywalizację kierowców rajdowych i wyścigowych: Michaela Schumachera iMarcusa Grönholma. Stadion Wembley będzie 16 grudnia areną zmagań w Raceof Champions – prestiżowej imprezy, gromadzącej przedstawicieliróżnych sportów motorowych – od Formuły 1 przez NASCAR doWRC.

 

Ekstroem ponownie wygrywa „ROC”

Race of Champions (ROC), zawody mistrzów kierownicy z wielu dyscyplinsportów motorowych ponownie zostały zdominowane przez MiattiasaEkstroema. W finałowym wyścigu równoległym na specjalnie przygotowanymtorze na londyńskim stadionie Wembley Szwed na co dzień startujący wczempionacie DTM pokonał siedmiokrotnego mistrza świata Formuły 1 MichaelaSchumachera.

 

Wyścigowy debiut Abartha 500

Nowa wersja modelu Abarth 500 - Assetto Corse - miała międzynarodowy debiut nanaprawdę wysokim poziomie. Auto prowadzone przez kilku mistrzówrajdowych zaprezentowało się w ubiegła niedzielę na londyńskimstadionie  Wembley  przed publicznością liczącą ponad 46 000widzów podczas imprezy Race of Champions.

 

Polski Race of Champions

W Szczecinie na terenie Silver Hotel & Gokart Center już 3 grudnia będziemiała miejsce rywalizacja najlepszych polskich kierowców rajdowych orazwyścigowych. Impreza pod hasłem "Lotto Wyścig Mistrzów: Rajdowcyvs. Wyścigowcy" odbędzie się na określanym za najlepszy amatorskihalowy tor kartingowy w Europie Silver Gokart Center.

 

Sebastien Ogier zwycięzcą Race of Champions

Mistrz mistrzów w zespole Volkswagena: Sébastien Ogier,który od 23 listopada jest kierowcą fabrycznym Polo R WRC, swójpierwszy start w Race of Champions zakończył zwycięstwem. 27-letni Francuzpokonał w finale ośmiokrotnego triumfatora Le Mans Toma Kristensena,który wcześniej w półfinale wygrał z Michaelem Schumacherem.

 
 

Czy zobaczymy Mistrzów we Wrocławiu?

Żeby zobaczyć mistrzów WRC, 24h Le Mans czy F1 trzeba się bardzo natrudzić i mieć spore zasoby finansowe. Imprezy motorowe najwyższej rangiczęsto odbywają się w miejscach odległych a do tego bilety wstępu sąniesamowicie drogie. Jednak jest szansa by na polskiej ziemi zobaczyć najlepszych!

 

Romain Grosjean pokonał mistrzów

W miniony weekend w Bangkoku odbyła się impreza, która co roku podsumowuje sezon sportów motorowych. W tegorocznej edycji "Race of Champions" zwyciężył Romain Grosjean, który w tym sezoniestartował w zespole Lotusa w Formule 1.

 
 

Montoya wygrywa "Wyścig Mistrzów"

W miniony weekend w Miami rozgerano kolejny turniej - Race of Champions, gdziekierowcy wyścigowi i rajdowi stają w szranki. W tym roku w swoim debiuciezwyciężył charyzmatyczny Juan Pablo Monoya.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Race of Champions".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019