Wyszukiwałeś:

Radical

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Radical

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Corvette znowu na Nurburgringu

Model Corvette powrócił na najbardziej wymagający niemiecki tor testowy– Nurburgring Nordschleife ("północna pętla"), bijącwłasny rekord okrążenia sprzed trzech lat.

 

Żmija odzyskała rekord

Jakiś czas temu pojawiły się nie potwierdzone informacje jakoby Dodge ViperSRT10 ACR po raz kolejny pobił rekord na Północnej Pętli i tym samyodzyskał pierwsze miejsce w tabeli rekordów toru(wyłączając auta "rzemieślnicze" jak Radical czy Gumpert Apollo Speer). Informacjazostał potwierdzona przez Dodge'a, który udostępnił film zrekordowego przejazdu.

 

Radical sprzedał część udziałów

Jeden z założycieli firmy Radical Sportscars Mick Hyde sprzedał swoje udziały w firmie prywatnemu konsorcjum. Pozwoli to pomóc w dalszych planach rozwojowych firmy.

 

Radical pracuje nad modelem coupe

Brytyjska marka produkująca "cywilne bolidy" pracuje nad prototypem w wersji zamkniętej. RXC Coupe ma pojawić się na rynku do 2014 roku.

 

Battle Royale - najszybsze pojedynki w Polsce

Sporty motorowe mają swoich licznych fanów na całym świecie i wraz zszybkim rozwojem technologicznym pojazdów przybierają nawidowiskowości. 23 i 24 sierpnia 2014 roku na lotnisku w Białej Podlaskiejodbędzie się Battle Royale – pierwsze w Polsce wyścigi na odcinkujednej mili.

 

Radical przedstawi dwa nowe modele

Już za kilka dni producent niszowych, sportowych samochodów zaprezentujedwie premiery.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019