Wyszukiwałeś:

Radom

. Znaleziono 126 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Radom

Spróbuj też wyszukać: radom e7 morąg radom s7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 126 wszystkich):

Wątek na forum: Prace w regionie piotrkowskim

"drogi krajowej nr 12 i ważny szlak komunikacyjny obsługujący ruch tranzytowy na trasie Kielce - Wrocław i Kielce - Poznań." DK 12 to droga tranzytowa z Ukrainy przez Lublin i RADOM a nie przez Kielce! Przez Kielce przechodzi byc moze jedynie czesc ruchu, ktora z pd- zach Ukrainy i Slowac...

 

Wątek na forum: 25-metrowce w Polsce

już widzę te giganty jak sie uwijają na tych rondach spowalniających ( Kołbiel, Radom, czy inne miejsca) na drogach prowadzących na wschód- do granicy, gdzie ruch jest b. duży i takie zestawy miały by zatrudnienie ~malkontent

 

Radom liczy na pieniądze z Unii

Przyszłoroczny budżet na inwestycje drogowe w Radomiu wyniesie niecałe 43 mlnzł. Aby zrealizować zaplanowane osiem dużych inwestycji, niezbędne jestwsparcie finansowe z Unii Europejskiej na jakie liczy miasto.

 

Radom bierze kredyt na inwestycje

Miasto Radom zaciągnie 200 milionów złotych kredytu z EuropejskiegoBanku Inwestycyjnego na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu związanegoz realizacją inwestycji komunalnych ujętych w Wieloletnim ProgramieInwestycyjnym Radomia na lata 2007-2013. Największa pula środkówzostanie przeznaczona na realizację inwestycji drogowych.

 

Wątek na forum: Na majówkę ekspresową siódemką

Rewelacja! Przejade sie w niedziele. Ale teraz trzeba trzymac kciuki za szalenie wazne odcinki: Skarzysko-Radom i obwodnica Radomia, oraz Checiny - Jedrzejow. Tam jest gigantyczny ruch, i wg ostatniego pomiaru siega 20 tys. pojazdow na dobe. Mam nadzieje, ze znjadzie sie kasa w budzecie na te odc...

 

Obwodnica Radomia: jest zgoda na realizację inwestycji

Wojewoda mazowiecki podpisał Zgodę na Realizację Inwestycji Drogowej dla Ietapu obwodnicy Radomia – drogi ekspresowej S7. Ma ona rygornatychmiastowej wykonalności. Na jej budowę trzeba jednak poczekać. Będziemożliwa dopiero gdy pojawią się oszczędności w rządowym programiedrogowym, a z tym jak wiadomo krucho.

 

Goście Air Show pojadą nową droga na radomskie lotnisko

- To już jest pewne - zdążyliśmy przed pokazami Air Show. W poniedziałek,19 sierpnia, na drodze dojazdowej do budynku Portu Lotniczego Radom zaczęłosię układanie ostatniej, ścieralnej warstwy a. W najbliższy weekend zwybudowanej właśnie nowej jezdni będą mogli po raz pierwszy skorzystaćgoście odwiedzający imprezę lotniczą - zapewnia Miejski Zarząd Drógi KOmunikacji w Radomiu.

 

Przetarg na ekspresową obwodnicę Radomia

Przetarg ograniczony na kontynuację projektowania i budowę obwodnicy Radomia wciągu drogi krajowej nr 7 ogłosiła Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych iAutostrad. Ekspresowa obwodnica Radomia pomiędzy węzłami Radom Północa Radom Południe będzie miała około 25 km długości.

 

Hiszpanie wybudują obwodnicę Radomia

Oferta firmy Dragados na zaprojektowanie oraz wybudowanie obwodnicy Radomia wciągu drogi ekspresowej S7 okazała się najkorzystniejsza. Nowa droga powinnazostać oddana do użytku w połowie 2018 r.

 

Komisja Europejska zadecydowała w sprawie drogi S7

Kilka dni temu Komisja Europejska wydała decyzję o realizacji projektu„Budowa drogi ekspresowej S7 Radom (Jedlińsk) - Jędrzejów, odc.Radom - Skarżysko-Kamienna”. Jest to już 12 decyzja Komisji w sprawieprojektu w programie Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018