Wyszukiwałeś:

Rage X

Race X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rage Race

Spróbuj też wyszukać: fanki bmw

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Wątek na forum: H2 na Rage-Race 2009

Po zeszłorocznym sukcesie Hummer H2 Stretched Limo teamu z Wrocławia, który na każdym chcekpoincie robił nie małe wrażenie, w tym roku obsada Hummera podczas Rage-Race 2009 zapowiada się równie interesująco. W imprezie na pewno weźmie udział podrasowany biały H2 zaprezentowany na stronie organiza...

 

Celebryci w Rage-Race 2009

Podobnie jak w latach ubiegłych w Rage-Race 2009 – największej impreziemotoryzacyjno-lifestyle’owej wystartują zespoły gwiazd. Na tegorocznątrzydniową podróż z Rage-Race wybierają się m.in. Marek Kamiński,Jerzy Dziewulski oraz zespół Martini w wyjątkowym składzie.

 
 

Rusza Rage-Race 2010

W dniu dzisiejszym z Toru Służewiec w Warszawie wystartuje Rage-Race 2010.Jest to już czwarta edycja tej największej imprezy lifestylowo-motoryzacyjnejw naszym kraju.

 

Najdroższy i najszybszy samochód świata w jednym miejscu

Rage-Race to największe wydarzenie motoryzacyjno-lifestylowe w Polsce. Tytułzobowiązuje. Na starcie Rage-Race meldują się bolidy, w odniesieniu doktórych określenie samochód może wydać się nie na miejscu. Nastarcie Rage-Race 2011 pojawią się – Bugatti Veyron – najdroższysamochód świata oraz dwie Ultimy GTR, z którymi szanse na torzema jedynie... odrzutowiec.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rage Race".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019