Wyszukiwałeś:

Rajd X

Akropolu X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Akropolu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Groenholm przerywa dominację Loeba

Marcus Groenholm, kierowca fabryczny zespołu Ford wygrał ósmą eliminacjęRajdowych Samochodów Mistrzostw Świata - Rajd Akropolu. Rutynowany Fin okazałsię najszybszy na szutrowych, greckich odcinkach i tym samym przerwałwyśmienitą passę pięciu zwycięstw z rzędu Sebastiena Loeba.

 

WRC: Latvala ograł Mistrza Świata

Fin Jari-Matti Latvala (Ford Focus WRC) wygrał Rajd Sardynii, szóstąeliminację Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Po raz pierwszy od początku tegosezonu zwycięzcą nie został Sebastien Loeb, który ostateczniezakończył szutrową rundę poza podium.

 

WRC: Hirvonen goni Loeba

Fin Mikko Hirvonen (Ford Focus) został zwycięzcą 55. Rajdu Akropolu -siódmej eliminacji mistrzostw świata. Drugi był Francuz Sebastien Ogier(Citroen C4), który miał 1.12 min straty.

 

Rajd Polski: Ford testuje na Mazurach

Kolejny i ostatni z dwóch zespółów fabrycznych mającychrealne szanse na sięgnięcie po tytuł mistrzowski WRC rozpoczął testy przedRajdem Polski. Po Citroenie, na mazurskich szutrach unosi się kurz za FocusamiWRC Jari-Matti Latvala i Mikko Hirvonena.

 

Rajd Polski: Nowy lider WRC, nowy rekord Hołka

Mikko Hirvonen powtórzył sukces z Grecji i drugi raz z rzędu sięgnąłpo zwycięstwo w rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. 29-letni Fin pewniewygrał ORLEN Platinum 66. Rajd Polski. Było to dla niego dziewiątezwycięstwo w najważniejszym na świecie rajdowym serialu. Krzysztof Hołowczyczanotował najlepszy występ w WRC w historii, dojeżdżając na szóstejpozycji.

 

Rajd Akropolu: 18 WRC na liście

W Rajdzie Akropolu, siódmej eliminacji rajdowych mistrzostw świata,wystartują łącznie 42 załogi. 18 z nich dosiadać będzie najszybsze inajbardziej efektowne samochody klasy WRC.

 

Rajd Akropolu: 22 dublet Citroena

Sebastien Ogier i Julien Ingrassia odnieśli swoje piąte zwycięstwo wRajdowych Mistrzostwach Świata, wygrywając Rajd Grecji po zaciętym pojedynkuz kolegami z zespołu – załogą Sebastien Loeb / Daniel Elena. W tensposób Citroen zaliczył swój 22 dublet w historii startówtej marki w WRC i staje się pod tym względem rekordzistą.

 

Hänninen nowym liderem SWRC

Juho Hänninen, po doskonałej jeździe i zwycięstwie w rajdzie Grecji,zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej SWRC.

 

Renault Berlinette alpine A110 obchodzi 10. urodziny

Amédée Gordini powiedział kiedyś, że "Modele BerlinetteAlpine zadziwią świat". Przepowiednia ta nie wątpliwie sprawdziła sięa w tym roku model A110 obchodzi 50 urodziny.

 

Robert Kubica wygrywa Rajd Akropolu!

Aż chce się powiedzieć: nareszcie! Robert Kubica wraz z pilotem MaciejemBaranem w miniony weekend zdominował klasę WRC2 i nie dał szans rywalom.Polska załoga wygrała większość odcinków specjalnych i tym samymjedną z najcięższych eliminacji - Rajd Akropolu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Akropolu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019