Wyszukiwałeś:

Rajd X

Argentyny X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Argentyny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Szwedzi pomogą przy Rajdzie Polskim

Choć 65. Rajd Polski rozpoczyna się dopiero na początku czerwca,przygotowania do największej imprezy w sportach motorowych w naszym kraju idąpełną parą. Na początku lutego ośmioosobowa delegacja składająca się zprzedstawicieli organizatorów zawodów odwiedziła Rajd Szwedzki -drugą tegoroczną rundę Rajdowych Mistrzostw Świata (RMŚ).

 

Nowy Dakar, nowe wyzwania

Największe wyzwanie motosportu, Rajd Dakar zostanie rozegrany na zupełnienowym terenie. Po 29 latach spędzonych w Afryce, odcinki specjalne tegoklasyka, po raz pierwszy w historii przebiegać będą po kontynenciepołudniowo-amerykańskim. Przed nowymi wymaganiami trasy muszą jednak stanąćnie tylko sami zawodnicy, ale także samochody.

 

JWRC: Michał Kościuszko czeka na "argentyńskie tango"

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak przygotowują się już do startu wRajdzie Argentyny, piątej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata(WRC). Polacy reprezentujący fabryczny zespół Suzuki Sport Europebędą bronić pozycji lidera w klasyfikacji Junior WRC, samochodów klasyS1600.

 

Rajd Argentyny: Loeb i Kościuszko zdeklasowali rywali

Broniący tytułu mistrza świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC)wygrał w niedzielę Rajd Argentyny, piątą eliminację mistrzostw świata iumocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. Michał Kościuszko(Suzuki Swift S1600) był pierwszy w klasyfikacji juniorów.

 

JWRC: Michał Kościuszko na fali

Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak reprezentujący zespółfabryczny Suzuki Sport Europe wygrali czwartą rundę JWRC 2009 – RajdArgentyny. Tym samym Michał Kościuszko jest pierwszym w historii Polakiem,który objął pozycję samodzielnego lidera w RajdowychSamochodowych Mistrzostwach Świata. Polak zapowiada już walkę o kolejnezwycięstwa.

 

Rajdowe "składaki" debiutują w WRC

Na liście zgłoszeń kolejnej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata WRC - RajduArgentyny, widnieje 64 zgłoszeń. W tej puli są trzy wyjątkowe auta z nowejkategorii Maxi Rally.

 

Rajd Argentyny: Nawet kara nie pokonała Loeba

Sebastien Loeb wygrał w ubiegły weekend kolejną rundę Rajdowych MistrzostwŚwiata WRC w tym sezonie. Tym razem łupem siedmiokrotnego czempiona tej seriipadł Rajd Argentyny. Zwycięstwo smakuje tym bardziej, bo Francuz musiał nietylko walczyć z rywalami, ale także karą nałożoną na niego przezsędziów.

 

Rajd Argentyny: Ogromny pech Kościuszki

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak zajmujący drugie miejsce w stawcePWRC, wystartowali do najdłuższego odcinka w tegorocznych MistrzostwachŚwiata nie podejrzewając, że przyjdzie im przede wszystkim zmierzyć się zsamochodem.

 

Kibice dla Kuzaja

Z inicjatywy kibiców, fanów oraz przyjaciół Leszka Kuzajapostanowiono zorganizować akcję „ Kibice Dla Kuzaja”, którapomoże wielokrotnemu Mistrzowi Polski wystartować w 68 Rajdzie Polskim. Akcjapolega na wykupieniu miejsca na swoje własne zdjęcie lub logotyp firmy czyteż fan klub’u, które zostanie umieszczone na rajdówceKuziego.

 

Renault Duster Team zaatakuje pierwszą 10. Dakaru

Rajd Dakar startuje już niebawem, wyścig zbrojeń jest już na ostatniejprostej. Argentyński zespół Renault Duster Team ma poważne planydotyczące swojego 3. startu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Argentyny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019