Wyszukiwałeś:

Rajd X

Australii X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Australii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Hattrick Sebastiena Loeba

Francuz Sebastien Loeb (Citroen) zdobył po raz trzeci w karierze tytuł mistrzaświata WRC pomimo że jak się okazało decydujący o losach tytułu RajdAustralii odbywał się kilkanaście tysięcy kilometrów od domu Francuza wktórym Loeb leczy swoją kontuzję.

 

WRC: Loeb w roli łowcy

Role się odwróciły. Po fenomenalnym początku sezonu Sebastien Loeboddał prowadzenie w rajdowych mistrzostwach świata Mikko Hirvonenowi. Teraz toFrancuz jest łowcą, a Fin ofiarą.

 

Rajd Australii: Latvala na czele

Jari-Matti Latvala (Ford Focus) prowadzi po pierwszym etapie Rajdu Australii,dziesiątej eliminacji samochodowych mistrzostw świata. Fiński kierowcawyprzedza zaledwie o 2,2 s Francuza Sebastiena Ogiera (Citroen C4).

 

WRC: Loeb ukarany, Hirvonen bliżej tytułu

Sebastien Loeb cieszył się ze swojego zwycięstwa w Rajdzie Australiikrótko. Tuż po finiszu, podczas badania technicznego w Citroenie C4 WRCstwierdzono niezgodne elementy stabilizatora. Kara 1 minuty dla Francuza dałazwycięstwo Mikko Hirvonenowi (Ford Focus WRC), który wykonał bardzoważny krok w drodze po swój pierwszy tytuł mistrza świata.

 

PWRC: Kościuszko w kraju kangurów

Załoga LOTOS Dynamic Rally Team od kilku dni przebywa w Australiiprzygotowując się do kolejnego startu w Mistrzostwach Świata. Dla polskiejzałogi będzie to w tym roku 4. start w walce o punkty w klasyfikacji PWRC. Poprzejechaniu Rajdu Portugalii, Argentyny i Finlandii Michał Kościuszko iMaciek Szczepaniak znajdują się na 10. miejscu w swojej klasie.

 

Rajd Australii: Kościuszko pierwszy w PWRC

Po pierwszym dniu Rajdu Australii Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniakzajmują pierwsze miejsce w klasyfikacji PWRC. Załoga LOTOS Dynamic Rally Teamwygrała pierwszy z dwóch rozgrywanych dzisiaj odcinkówspecjalnych i zapewniła sobie tym samym pierwsze miejsce na koniec pierwszegodnia.

 

Rajd Australii: Fordy na czele, Citroeny wypadły

"Niesamowicie trudne warunki" - tak cała czołówka WRCokreśliła piątkowy, deszczowy etap Rajdu Australii. Pech dopadłkierowców Citroena, którzy z dwóch czołowych miejsc spadliw dół kwalifikacji. Ich miejsca zajęli Finowe z Forda - Mikko Hirvoneni Jari-Matti Latvala.

 

Rajd Australii: Kościuszko wiceliderem

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak po przejechaniu 10 odcinkówspecjalnych Rajdu Australii zajmują obecnie 2. miejsce w klasyfikacji PWRC i 8.w klasyfikacji generalnej. W klasyfikacji PWRC prowadzi Hayden Paddon przedMichałem Kościuszko (+1:20.2) i Oleksandrem Saliukiem (+2:02.7).

 

Iveco wygrywa Dakar 2012

Pierwsze, drugie i szóste miejsce w klasyfikacji generalnejciezarówek zdobylo Iveco, tym samym zdominowalo 33. rajd Dakar,najwazniejsze na swiecie wydarzenie rajdowe, w którym bierze udzialwiekszosc producentów ciezarówek z Europy i Azji.

 

Rekordowa lista zgłoszeń na "Polaku"

85 załóg widnieje na liście zgłoszeń LOTOS 70.Rajdu Polski, rundyMistrzostw Europy (ERC), Polski (RSMP) oraz Litwy. Są wśród nichgłówni pretendenci do tytułu mistrza Europy oraz cała polskaczołówka. Polski klasyk, drugi najstarszy rajd świata może pochwalićsię na swój jubileusz najlepszą obsadą spośród dotychczasrozegranych rund mistrzostw starego kontynentu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Australii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019