Wyszukiwałeś:

Rajd X

Barum X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Barum

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Rajd Polski wraca do Mistrzostw Europy

Przyszłoroczona, 67. edycja Rajdu Polski powróci do rangi rundyRajdowych Samochodowych Mistrzostw Europy. FIA właśnie przedstawiła oficjalnykalendarz startów mistrzostw Starego Kontynentu.

 

Oleksowicz podsumowuje półmetek sezonu

Pierwsza połowa sezonu była dla załogi Maciej Oleksowicz/Andrzej Obrębowskiz zespołu Castrol TRW Motointegrator niezwykle emocjonująca w RajdowychMistrzostwach Europy. „Celem jest podium” – deklarował przedpierwszymi startami kierowca – i słowa dotrzymał. Aktualnie Polacyzajmują w klasyfikacji generalnej trzecie miejsce i zapowiadają walkę wkolejnych rundach europejskiego czempionatu.

 

Barum: Numery przyznane

Trzykrotni Mistrzowie Polski - Bryan Bouffier z pilotem Xavierem Panserimotrzymali pierwszy numer startowy przed 41. Barum Czech Rally Zlin. Impreza unaszych południowych sąsiadów będzie łączoną rundą serii IRC orazRajdowych Mistrzostw Europy.

 

Sołowow wraca do Peugeota

Zespół Michała Sołowowa i Maćka Barana - Cersanit Rally Teampoinformował, że po 16 miesiącach załoga wraca do Peugeota 207 S2000.Właśnie tym autem w latach 2008 i 2009 Michał i Maciek zdobyli tytuływicemistrzów Europy, wygrywając po drodze Istanbul Rally 2009.

 

Barum: Sołowow jednak Fiestą

Michał Sołowow i Maciek Baran, zgłoszeni w Peugeocie 207 S2000 donadchodzącego Rajdu Barum - rundy Rajdowych Mistrzostw Europy oraz serii IRC,wystartują jednak za kierownicą Forda Fiesty S2000.

 

Oleksowicz po punkty na Morawy

Aż 123 załogi widnieją na liście startowej rozpoczynającego się jutro 41.Barum Czech Rally Zlín. Wśród nich są także zawodnicy zespołuCastrol TRW MOTOINTEGRATOR – Maciej Oleksowicz i Andrzej Obrębowskistartujący Fordem Fiestą S2000. Przed rajdem Maciej Oleksowicz pilotowanyprzez Andrzeja Obrębowskiego zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji ERC.

 

Rajd Barum: Kopecky wygrywa thriller

To była jedna z najbardziej zaciętych rywalizacji ostatnich lat w RajdowychMistrzostwach Europy oraz serii IRC. Jan Kopecky w Skodzie Fabii S2000 wygrałczeski klasyk - Rajd Barum, z przewagą zaledwie 1,2 s. W pokonanym polu Czechzostawił Freddy Loix'a, startującego w bliźniaczej Fabii.

 

Oleksowicz obronił trzecie miejsce

Niespełna 250 km rywalizacji na oesach wśród krajobrazówwschodnich Moraw już za kierowcami i pilotami. Polska załoga zespołu CastrolTRW MOTOINTEGRATOR – Maciej Oleksowicz i Andrzej Obrębowski startującaFordem Fiestą S2000 zameldowała się na mecie 41. Barum Czech RallyZlín na 3. miejscu w klasyfikacji ERC i 16. miejscu w klasyfikacjigeneralnej imprezy.

 

Sołowow: "To za mało na taką konkurencję"

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) wygrali punktacjęMistrzostw Europy w Barum Rally Zlin 2011. W  "generalce" załogaCersanit Rally Team finiszowała na 11 pozycji, a Michał Sołowow przyznał,że Rajd Barum to jedna z najtrudniejszych asfaltowych rund w Europie.

 

Rajd Dolnośląski: Porębski w Citroenie DS3

Załoga rajdowa z Podbeskidzia – Tomasz Porębski/Tomasz Spurek pokrótkiej przerwie powraca na rajdowe trasy. Zawodnicy zadbają o wysokipoziom konkurencji już przy następnej eliminacji rajdowych mistrzostw,wystawiając do walki w klasie aut przednionapędowych Citroena DS3.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Barum".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019