Wyszukiwałeś:

Rajd X

Bohemia X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Bohemia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Przed Rajdem Bohemia

Platinum Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski po raz pierwszy w tym sezoniewyjeżdżają poza granice kraju. W najbliższy weekend rozegrany zostanie RajdBohemia stanowiący IV rundę Mistrzostw Polski, Mistrzostw Czech oraz PucharuEuropy Centralnej. Rajdowe zmagania na czeskich asfaltach zapowiadają sięniezwykle ekscytująco. Lista zgłoszeń liczy aż 116 załóg, w tym 34załóg z Polski.

 

Rajd Bohemia: Hänninen ograł polską czołówkę

Fin Juho Hänninen (Skoda Fabia S2000) został zwycięzcą Rajdu Bohemia,czeskiej rundy, która stanowiła także nową eliminację RajdowychMistrzostw Polski. Wśród kierowców walczących o mistrzostwonaszego kraju, zdecydowanym tryumfatorem został Bryan Bouffier (Peugeot 207S2000), a nowym liderem klasyfikacji generalnej jest Michał Sołowow (FordFiesta S2000).

 

Wątek na forum: Rajd Bohemia: Hänninen ograł polską czołówkę

No Kuzi znowu czegoś szukał poza trasą, ten to jest ciekawski. No ale niedługo Rajd Rzeszowski, robi się w Mistrzostwach Polski coraz ciekawiej. Kajetanowiczowi wystarczy już tylko 5 punktów by dogonić Sołowowa. A tak w ogóle, to jak popatrzeć na dotychczasową jazdę Kajto, to moim zdaniem nie sp...

 

Rajd Rzeszowski: Bouffier nie do zatrzymania

Kajetan Kajetanowicz jako jedyny był w stanie nawiązać równorzędnąwalkę z niesamowicie szybkim i nieomylnym na odcinkach specjalnych BryanemBouffier. Choć ostatecznie przegrał o 15,7 s., to jego walka z Francuzem dałakibicom naprawdę wiele emocji.

 

CRT: "Bracia B" znów najszybsi

Po czeskim Rajdzie Bohemia Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski zawitały naPodkarpacie, gdzie rozegrano ich piątą rundę – 19. Rajd Rzeszowski.Cykl Citroën Racing Trophy wystartował po raz kolejny w międzynarodowejobsadzie, ale w wynikach zabrakło niespodzianek i piąty rajd z rzędu padłłupem braci Michała i Grzegorza Bębenków.

 

Rajd Bohemia celuje w WRC

Rajdowe Mistrzostwa Świata WRC w Czechach? Całkiem możliwe. OrganizatorzyRajdu Bohemia intensywnie pracują nad promocją czeskiego klasyka, by w 2015roku stanowił on jedną z rund światowego czempionatu.

 

Rajd Bohemia: 11 polskich załóg na liście zgłoszeń

Spora grupa polskich kierowców wybiera się do czeskiej Mlada Boleslav,by wystartować w 38. Rally Bohemia. Najwyżej rozstawiony z Polaków,Leszek Kuzaj w Mitsubishi Lancer Evo X R4, otrzymał numer 18.

 

Chuchała przed Rally Bohemia

Czerwiec jest bardzo pracowitym miesiącem dla LOTOS – Subaru Poland RallyTeam. Po udanym występie w 26. Rajdzie Karkonoskim, Wojtek Chuchała i KamilHeller pojawili się na VIII Zlocie Plejad, podczas którego jechali jako„zerówka”.

 

Rally Bohemia: Loix znów najszybszy, Chuchała wysoko

Freddy Loix w Skodzie Fabii S2000 wygrał w ubiegłą niedzielę Rally Bohemia,piątą rundę mistrzostw Czech. Wysokie piąte miejsce zajął Wojtek Chuchaław Subaru Impreza, zajmując jednocześnie trzecie miejsce w grupiesamochodów produkcyjnych.

 

Chmielewski po Rally Bohemia

Prawie dwumiesięczna przerwa w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polskidaje okazję do treningowych występów poza granicami naszego kraju. Takpostąpił Jan Chmielewski, który w ubiegły weekend wystartował w RallyBohemia, piątej rundzie mistrzostw Czech.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Bohemia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019