Wyszukiwałeś:

Rajd X

Dakar X

2012 X

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Dakar 2012

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Mitsubishi wspiera RMF Caroline Team

Podczas konferencji prasowej w salonie Mitsubishi Auto GT w Warszawie odbyłosię spotkanie z udziałem Adama Małysza i pozostałych członków RMFCaroline Team. Poinformowano o nawiązaniu współpracy zespołu z polskimoddziałem Mitsubishi. Była to również okazja do przekazanianajświeższych informacji na temat przygotowań zawodników i ichsamochodów do zbliżającego się rajdu Dakar 2012.

 

Iveco na rajdzie Dakar 2012

Zgodnie ze swoim powołaniem i naturalną potrzebą współzawodnictwaIveco wraz z FPT Industrial wezmą udział w rajdzie Dakar 2012, najważniejszymrajdzie terenowym świata, który rusza 1 stycznia z Mar della Plata wArgentynie, a kończy w Limie, Peru, w dniu 15 stycznia 2012 roku.

 

Rajd Dakar: powrót Katarczyka

Wczorajszy drugi etap Rajdu Dakar to popisowa jazda i powrót na szczytkatarskiego kierowcy Nassera Al-Attiyah. Startujący Hummerem pokazał, że może popsuć szyki kierowcom Mini.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc liderem!

Stało się to na co wielu kibiców czekało od bardzo dawna. Krzysztof Hołowczyc po wczorajszym etapie z San Rafael do San Juan jest liderem klasyfikacji generalnej Dakaru. We wtorek na metę przyjechał jako drugi.

 

Rajd Dakar: Dramat Hołowczyca

Wczorajszy 10. etap Rajdu Dakar dał się w kość Krzysztofowi Hołowczycowi.Auto, którym jadzie w Dakarze, Mini All 4 Racing uległo poważnejawarii. Szanse na podium są już stracone.

 

Rajd Dakar: Koniec edycji 2012

Wczoraj zakończył się najtrudniejszy rajd jaki jest rozgrywany na naszym globie. Wśród kierowców zwyciężył Francuz StephanePeterhansel. Do swoich 6 zwycięstw zdobytych za kierownicą motocykladołożył czwartą wygraną startując w kategorii samochodów. Polacynie zaliczą tego rajdu do udanych.

 

Iveco wygrywa Dakar 2012

Pierwsze, drugie i szóste miejsce w klasyfikacji generalnejciezarówek zdobylo Iveco, tym samym zdominowalo 33. rajd Dakar,najwazniejsze na swiecie wydarzenie rajdowe, w którym bierze udzialwiekszosc producentów ciezarówek z Europy i Azji.

 

Trakker Limited Edition Dakar

 Podczas kwietniowych Międzynarodowych Targów Intermat 2012 wParyżu, poświęconych budownictwu, Iveco zaprezentowała limitowaną seriępojazdu Trakker: Limited Edition Dakar. Pojazd, produkowany w ograniczonejliczbie 502 sztuk, dedykowany jest nadzwyczajnemu sukcesowi osiągniętemuwcześniej w tym roku na rajdzie Dakar 2012 w Ameryce Południowej. 

 

Miki Biasion w Polsce

Już 6 lipca rozpocznie się 8. Międzynarodowy Zlot CiężarowychPojazdów Tuningowanych „Master Truck” w Polskiej Nowej Wsik/Opola. Iveco Poland od lat czynnie uczestniczy w tej imprezie. W  tymroku Iveco Poland przygotowała niezwykłe wydarzenie dla fanówciężkiej motoryzacji. Honorowym gościem Iveco będzie Miki Biasion jeden zezwycięzców 33. rajdu Dakar 2012, który zaprezentuje w akcji IvecoTrakker Evolution II

 

Iveco w drodze na rajd Dakar 2013

Iveco i FPT Industrial sponsorują udział holenderskiego Team De Rooy w RajdzieDakar 2013. Kontynuując współpracę, która w ubiegłorocznejedycji rajdu zaowocowała sporymi sukcesami, Iveco i FPT Industrial wyposażyłyTeam De Rooy w pojazdy, silniki i części zamienne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Dakar 2012".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019