Wyszukiwałeś:

Rajd X

Dakar X

2015 X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Dakar 2015

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Oto broń Peugeota na Dakar 2015

Oto lew. Oto bestia, której zadaniem będzie wydrapać wygranąprzyszłorocznym  Rajdzie Dakar. Kilkanaście dni temu Peugeot ogłosiłpowrót do Dakaru i od razu zakontraktował dwóch legendarnychkierowców - Carlosa Sainza i Cyrila Despres. Oto ich nowysamochód - 2008 DKR. 

 
 
 

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie mistrzostwa

Choć w miniony weekend fani sportu w naszym kraju emocjonowali sięgłównie emocjami związanymi ze zdobyciem drugiego mistrzostwa świata whistorii polskiej siatkówki, to nie były to jedyne warte uwagi zawodysportowe. W Warszawie na "Pustyni Narodowej" odbyła się Verva StreetRacing.

 

Adam Małysz zmienia rajdówkę

Adam Małysz nie będzie już się ścigał w rajdach Toyotą Hilux. Podczasodbywającego się w ten weekend Verva Street Racing na Stadionie Narodowym wWarszawie po raz Małysz ze swoim pilotem Rafałem Martonem zaprezentowaliswój najnowszy pojazd - pustynne buggy SMG 2015.

 

Peugeot testuje 2008 DKR

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a to z kolei znak, że przygotowaniado Rajdu Dakar 2015 wchodzą w decydującą fazę. Peugeot rośnie w siłę itestuje swoją "dakarową zabawkę".

 

Renault Duster Team zaatakuje pierwszą 10. Dakaru

Rajd Dakar startuje już niebawem, wyścig zbrojeń jest już na ostatniejprostej. Argentyński zespół Renault Duster Team ma poważne planydotyczące swojego 3. startu.

 

Adam Małysz w lepszej rajdówce!

To oficjalna informacja! Adam Małysz w tym roku, w rajdach terenowych będzierywalizował za kierownicą topowego auta. Polak poprowadzi samochódprzygotowany przez firmę X-Raid.

 

Nissan Juke Nismo RS: Dakar na co dzień

Malutki SUV o dziwacznych kształtach plus mocny silnik, napęd na przódi wyzywające ospojlerowanie - na pozór Nissan Juke Nismo RS jest abstrakcyjną kompozycją. Ma jednak niezaprzeczalny dar przekonywania.

 

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Święto zmarłych to zawsze czas zadumy, refleksji i wspomnień o naszychbliskich. My, jako reprezentanci branży motoryzacyjnej też wspominamy ludzizwiązanych z samochodami, których niestety pożegnaliśmy w roku 2015.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Dakar 2015".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019