Wyszukiwałeś:

Rajd X

Dakar X

. Znaleziono 151 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Dakar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 151 wszystkich):

Dakar 2008 nie wystartuje!

Rajd Dakar 2008 został odwołany – ogłosili dziś organizatorzyzawodów, francuska firma A.S.O. (Amaury Sport Organisation). To pierwszytego typu przypadek w 30-letniej historii legendarnej imprezy.„Organizatorzy Dakaru podjęli decyzję o odwołaniu edycji 2008”– czytamy w oficjalnym komunikacie.

 

Dakar - jeszcze realny czy już mit?

To miał być Dakar jakiego dotąd jeszcze nie było. Rekordowa liczbazgłoszeń, wielu kierowców światowego formatu, jedna z najdłuższych inajbardziej wymagających tras w historii, ogromne przedsięwzięcie medialne iorganizatorskie. Zamiast tryumfu i radości z pokonania pustynnego żywiołu namecie był smutek i zawiedzenie jeszcze przed startem. Trzydziestą,jubileuszową edycję rajdowego klasyka przegrali wszyscy. Wszyscy, z wyjątkiemterrorystów.

 

Nowy Dakar, nowe wyzwania

Największe wyzwanie motosportu, Rajd Dakar zostanie rozegrany na zupełnienowym terenie. Po 29 latach spędzonych w Afryce, odcinki specjalne tegoklasyka, po raz pierwszy w historii przebiegać będą po kontynenciepołudniowo-amerykańskim. Przed nowymi wymaganiami trasy muszą jednak stanąćnie tylko sami zawodnicy, ale także samochody.

 

To może być polski Dakar

1 stycznia spod Obelisku w Buenos Aires rusza 32. Rajd Dakar. KrzysztofHołowczyc zapowiada walkę o zwycięstwo - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

Rajd Dakar: Wjechali do Chile

Podczas czwartego etapu Rajdu Dakar samochodowa ekipa Krzysztof Hołowczyc /Jean – Marc Fortin na mecie zameldowała się na 17. pozycji tracąc dolidera zaledwie 19 minut. Na prowadzeniu nadal Stephane Peterhansel.

 

Rajd Dakar: "El Matador" zwycięzcą

Carlos Sainz wraz z pilotem Lucasem Cruzem po zaciętej walce na ostatnimodcinku, w klasyfikacji generalnej uzyskali tylko 2 minuty i 12 sekund przewaginad swoimi kolegami z zespołu Nasserem Al-Attiyah/Timo Gottschalkiem (Q/D). Aleto wystarczyło by Hiszpan po raz pierwszy w swojej bogatej karierze wygrałRajd Dakar.

 

Rajd Dakar: Al-Attiyah zwycięża, Hołowczyc na "piątkę"

Volkswagen po raz trzeci z rzędu triumfował w Rajdzie Dakar. Zespół zWolfsburga jest jak dotąd jedynym, który wygrał w klasyfikacjisamochodów stosując silniki wysokoprężne. Krzysztof Hołowczyc naostatnim etapie rajdu przypieczętował piąte miejsce w klasyfikacji generalnejrajdu i wyrównał w ten sposób swój najlepszy wynik whistorii swoich startów w tej legendarnej imprezie.

 

Rajd Dakar: Koniec edycji 2012

Wczoraj zakończył się najtrudniejszy rajd jaki jest rozgrywany na naszym globie. Wśród kierowców zwyciężył Francuz StephanePeterhansel. Do swoich 6 zwycięstw zdobytych za kierownicą motocykladołożył czwartą wygraną startując w kategorii samochodów. Polacynie zaliczą tego rajdu do udanych.

 

Iveco wygrywa Dakar 2012

Pierwsze, drugie i szóste miejsce w klasyfikacji generalnejciezarówek zdobylo Iveco, tym samym zdominowalo 33. rajd Dakar,najwazniejsze na swiecie wydarzenie rajdowe, w którym bierze udzialwiekszosc producentów ciezarówek z Europy i Azji.

 

Polacy powalczą w piekle

Na naszym globie nie ma drugiej takiej imprezy, drugiego takiego wyzwania, zktórym może zmierzyć się śmiertelnik mówiący o sobie, że wżyłach ma benzynę zamiast krwi. Rajd Dakar to legenda, któraprzeraża wielu i podnieca wszystkich. Każdego roku Dakar przyciągakierowców z całego świata. W tym roku na starcie zobaczymy aż 18Polaków.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Dakar".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019