Wyszukiwałeś:

Rajd X

Dolnoslaski X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Dolnoslaski

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Rajd Dolnośląski: Jedynka dla Kuzaja

Leszek Kuzaj i Craig Parry startujący w Peugeocie 207 S2000 otrzymali pierwszynumer startowy na liście zgłoszeń Rajdu Dolnośląskiego. Jest to ostatniarunda Rajdowych Mistrzostw Polski, która zostanie rozegrana nalegendarnych odcinkach wokół Polanicy Zdrój i Kłodzka.

 

RSMP: Rajd Dolnośląski wyłoni mistrzów

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski weszły w decydującą fazę.Zbliżający się wielkimi krokami Rajd Dolnośląski (Kłodzko, 8-10października) przyniesie ostateczne rozstrzygnięcia sezonu 2009. Przedkońcową rundą możliwych scenariuszy jest wiele, co niezwykle podgrzewaatmosferę przed startem.

 

Kajetanowicz: Dolnośląski, a później Antibes

W najbliższy weekend Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran staną na starcie RajduDolnośląskiego, ostatniej rundy tegorocznych mistrzostw Polski. Załoga SubaruPoland Rally Team będzie walczyć o laury w klasyfikacji generalnej rajdu.

 

Rajd Dolnośląski po nowej trasie

W Automobilklubie Ziemi Kłodzkiej trwają ostatnie przygotowania do finałowejrundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 20. RajduDolnośląskiego. Zawody te odbędą się w dniach 8-10 października i pojadąrównież jako podwójna runda Rajdowego Pucharu Polski (tzw. drugaliga). Iwona Petryla przepytała w wywiadzie dyrektora rajdu, Leszka Biegusa okilka aspektów związanych z tegoroczną eliminacją.

 

Rajd Dolnośląski: Bouffier najszybszy na koniec

Ostatnia runda tegorocznych rajdowych Mistrzostw Polski - Rajd Dolnośląski,padła łupem Bryana Bouffier. Francuz, który w tym roku oddał koronęmistrzowską Kajetanowi Kajetanowiczowi, w Kłodzku zapewnił sobie tytułdrugiego wicemistrza Polski.

 

Rajd Dolnośląski: 150 km walki

Do końca tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski pozostałyjuż tylko 3 eliminacje. Najbliższa, czyli 21. Rajd Dolnośląski to ostatniaokazja, aby na Dolnym Śląsku na żywo oglądać najszybszych kierowców,którzy rywalizują w  krajowym czempionacie.

 

Rajd Dolnośląski: Bouffier z jedynką

Bryan Bouffier jako pierwszy wyjedzie na trasy odcinków specjalnych 21.Rajdu Dolnośląskiego. W sumie na liście zgłoszeń widnieje aż 112załóg!

 

Rajd Dolnośląski: Porębski w Citroenie DS3

Załoga rajdowa z Podbeskidzia – Tomasz Porębski/Tomasz Spurek pokrótkiej przerwie powraca na rajdowe trasy. Zawodnicy zadbają o wysokipoziom konkurencji już przy następnej eliminacji rajdowych mistrzostw,wystawiając do walki w klasie aut przednionapędowych Citroena DS3.

 

Rajd Dolnośląski: Bouffier vs. Polska 4:0

Z pewnością na zakładach bukmacherskich w tym sezonie Platinum RajdowychMistrzostw Polski, nie można wiele zarobić w przypadku typowania zwycięzcy.Jeśli startuje Bouffier, to znaczy, że wygra w cuglach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Dolnoslaski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018