Wyszukiwałeś:

Rajd X

Elmot X

2009 X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Elmot 2009

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

RSMP: Rajd Krakowski odwołany

Automobilklub Krakowski podjął decyzję o odwołaniu 45. Rajdu Krakowskiego.Pierwsza eliminacja mistrzostw Polski zaplanowana w dniach 23-25 kwietnia nieodbędzie się z powodów finansowych.

 

RSMP: Rajd Elmot 2009 z 15 OS-ów

15 odcinków specjalnych. Tyle prób liczyć będzie tegoroczna, 37.edycja dolnośląskiego klasyka Rajdu Elmot-Krause. Z nowym tytularnymsponsorem, runda z bazą w Świdnicy otworzy trochę niespodziewanie rajdowysezon w Polsce.

 

RSMP: 42 załogi w Rajdzie Elmot, Bouffier bez Peuegota

Organizator 37 Rajdu Elmot-Krause opublikował listę zgłoszeń tej pierwszejeliminacji Rajdowych Mistrzostw Polski. Z numerem jeden na odcinki specjalnewyruszy Michał Sołowow z pilotem Maciejem Baranem (Peugeot 207 S2000).

 

Rajd Elmot rozpocznie sezon już w ten weekend

Na nadchodzący weekend kibice rajdów samochodowych czekali odpaździernika ubiegłego roku. Już 15 maja (piątek) na stadionie OSiR wŚwidnicy rozpocznie się Rajd Elmot, który zainauguruje RajdoweSamochodowe Mistrzostwa Polski 2009. Już na samym starcie sezon 2009przyniósł nam wiele niespodzianek, jeżeli podobnie będzie na trasach,to zapowiada się na niezwykle ciekawy rok.

 

Rajd Elmot: Kuchar z wielkimi nadziejami

Zespół Peugeot Sport Polska Rally Team przystępuje dowspółzawodnictwa o tytuł Mistrza Polski w nowym składzie.Samochód Peugeot 207 Super 2000 poprowadzi w 2009 roku Tomasz Kuchar.

 

Kajetanowicz: "Czuję się dobrze w Subaru"

Na starcie pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski - RajdzieElmot-Krause, stanie zupełnie odmieniony zespół Subaru Poland RallyTeam. W sezonie 2009 jego barw bronić będą Kajetan Kajetanowicz z JackiemRathe, startując Subaru Impreza STI 09.

 

Rajd Elmot: Sensacyjny Kajetanowicz

Kajetan Kajetanowicz (Subaru Impreza N14) dzięki drugiemu i pierwszemu miejscuw dwóch dniach rywalizacji, wygrał w łącznej klasyfikacji generalnej37. Rajd Elmot, pierwszą tegoroczną eliminację Mistrzostw Polski. Wklasyfikacji punktowej prowadzi ex-equo z Tomaszem Kucharem (Peugeot S2000).

 

Rajd Elmot: "Dobry-Brothers" najszybsi w ośce

Pochodzący ze Świdnicy bracia Marcin i Michał Dobrowolscy pewnie wygrali 37.edycję Rajdu Elmot - Krause w klasyfikacji Citroen Racing Trophy Polska.Korzystając z doskonałej znajomości odcinków, zawodnicy znokautowalikonkurencję wygrywając 9 z 15 oesów.

 

Rajdowe Mistrzostwa Polski także za granicą

Polski Związek Motorowy opublikował właśnie kalendarz przyszłoroczonychRajdowych Mistrzostw Polski. Nowość to dwie rundy, które zostanąrozegrane w Czechach i na Słowacji. Łącznie przewidziano osiem eliminacji.

 

Kuchar: Elmot to "chytry" rajd

Rozpoczyna się rywalizacja w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2010.W inaugurującym sezon Rajdzie Elmot – Krause wystartuje załoga PeugeotSport Polska Rally Team. Zespół przystępuje do współzawodnictwao zwycięstwo w tym samym składzie, co rok wcześniej. Peugeot 207 S2000poprowadzi Tomasz Kuchar, a jego pilotem będzie Daniel Dymurski.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Elmot 2009".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019