Wyszukiwałeś:

Rajd X

Elmot X

Remy X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Elmot Remy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Czołówka pojedzie w Rajdzie Elmot

Automobilklub Sudecki opublikował listę zgłoszeń do Platinum 36. RajduElmot-Remy. Po raz kolejny bogato w klasie samochodów grupy N oraz cocieszy w nowej Super 2000. Na starcie nie zabraknie faworytów domistrzowskiego tytułu, Francuza Bryana Bouffier, Leszka Kuzaja czy KajetanaKajetanowicza.

 

RSMP: Marsylianka w Świdnicy

Wystarczyły zaledwie dwie eliminacje by rajdowy Mistrz Polski z eksportu, BryanBouffier objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej tegorocznego sezonu.Platinum 36. Rajd Elmot-Remy, trzecia runda w kalendarzu RSMP, obdarzyłkibiców nie tylko uroczą wiosenną aurą u podnóżaSudetów ale także zaciętą rywalizacją.

 

JWRC: W kolejce czeka Sardynia

Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak są już we Włoszech, gdzie wnajbliższy weekend rywalizować będą na trasach trzeciej rundy Junior WorldRally Championship 2008. Polacy, startujący w fabrycznym zespole Suzuki SportEurope, po dwóch rozegranych rajdach zajmują czwarte miejsce wklasyfikacji mistrzostw i podczas Rajdu Sardynii zamierzają ostro powalczyć okolejne punkty.

 

RSMP: Rajd Krakowski odwołany

Automobilklub Krakowski podjął decyzję o odwołaniu 45. Rajdu Krakowskiego.Pierwsza eliminacja mistrzostw Polski zaplanowana w dniach 23-25 kwietnia nieodbędzie się z powodów finansowych.

 

RSMP: Rajd Elmot 2009 z 15 OS-ów

15 odcinków specjalnych. Tyle prób liczyć będzie tegoroczna, 37.edycja dolnośląskiego klasyka Rajdu Elmot-Krause. Z nowym tytularnymsponsorem, runda z bazą w Świdnicy otworzy trochę niespodziewanie rajdowysezon w Polsce.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Elmot Remy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019