Wyszukiwałeś:

Rajd X

Finlandii X

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Finlandii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

WRC: Hattrick Hirvonena

To już trzecie zwycięstwo z rzędu. Mikko Hirvonen z fabrycznego zespołuForda znowu ograł Sebastiena Loeba (Citroen) i wygrał rundę WRC. Tym razembył to Rajd Finlandii.

 

JWRC: Wygrali bitwy, przegrali wojnę

Mimo że to najlepszy wynik polskiej załogi w historii startów w RajdzieFinlandii, to zapewne sukces załodze Michał Kościuszko/Maciej Szczepaniak niesmakuje tak jakby sobie tego życzyli. Polacy zajęli trzecie miejsce w RajdzieFinlandii w klasie Junior WRC, ale przegrali decydującą walkę o tytuł.

 

WRC: Kankkunen pojedzie w Finlandii

Czterokrotny mistrz świata i jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy WRC,Juha Kankkunen wystartuje w swoim domowym Rajdzie Finlandii. 51-latek poprowadziForda Focusa WRC.

 

Kościuszko wystartuje w Rajdzie Finlandii

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak, jedyna polska załoga rywalizująca natrasach Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC) szykuje się do startu w RajdzieFinlandii. W dniach od 29 do 31 lipca br. zawodnicy Dynamic World Rally Team poraz czwarty w tym sezonie będą walczyć o punkty w klasyfikacjach SWRC i WRCCup.

 

WRC: Loeb i Ogier gotowi na fińskie szutry

W trzy tygodnie po pierwszym starcie w Rajdzie Bułgarii i zajęciu w nim 2pierwszych miejsc, zespół Citroen Total World Rally Team pojawi się wterenie, który zna o wiele lepiej: na szutrowych trasach legendarnegoRajdu Finlandii.

 

WRC: Fin obronił Finlandię

Mikko Hirvonen (Ford) i Sebastien Loeb (Citroen) przed startem Rajdu Finlandiiwskazywani byli na głównych pretendentów do wygrania 60. edycjitego szutrowego klasyka. Rajd wygrał Jari-Matti Latvala (Ford), którypogodził czołówkę WRC.

 

Kościuszko wysoko po pierwszej pętli Rajdu Finlandii

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak, LOTOS Dynamic Rally Team zajmują 5.miejsce w klasyfikacji PWRC po pierwszej pętli drugiego dnia Rajdu Finlandii. Wstawce prowadzi Flodin przed Paddonem (+13.4) i Pajunenem (+50.3).

 

WRC: Loeb wygrywa w bastionie Skandynawów

Sebastien Loeb drugi raz w karierze wygrał Rajd Finlandii, który wpowszechnej opinii uważany jest za twierdzę skandynawskich kierowców.Dla Loeba i jego pilota Daniela Eleny to 66 tryumf w WRC w karierze.

 

Robert Kubica drugi w Rajdzie Finlandii

W miniony weekend odbyła się kolejna edycja zdradzieckiego rajdu Finlandii.Polska załoga Robert Kubica i Maciej Baran zajęła drugie miejsce w klasieWRC2.

 

Rajd Polski: Dwunastka z DMACK Fiesta Cup

LOTOS 71. Rajd Polski stanowił będzie drugą rundę przeznaczonego dlamłodych zawodników Drive DMACK Fiesta Cup. Priorytetami cyklu sąrówne szanse dla każdej z załóg, relatywnie niski koszt udziałuoraz możliwość sprawdzenia się z rywalami z całego świata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Finlandii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019