Wyszukiwałeś:

Rajd X

Francji X

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Francji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

WRC 2010: 13 rajdów bez Polski

FIA opublikowała dzisiaj oficjalny kalendarz Rajdowych Mistrzostw Świata WRCna sezon 2010. Nowość to Rajd Bułgarii, który zadebiutuje w tejnajwyższej serii rozgrywek. W wyniku systemu rotacyjnego w przyszłym sezonie wWRC nie będzie Rajdu Polski.

 

WRC: Loeb ma już siódmy tytuł w kieszeni

Sebastien Loeb przyzwyczaił już wszystkich do niezaprzeczalnej dominacji wRajdowych Mistrzostwach Świata. Francuz w niedzielę zapewnił sobiesiódmy tytuł mistrzowski z rzędu, wygrywając rodzimą rundęzlokalizowaną w Alzacji.

 

WRC: Kościuszko na podium Rajdu Francji

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak, załoga Dynamic World Rally Team,zajęła 3. miejsce w klasyfikacji SWRC w zakończonym dzisiaj Rajdzie Francji,11. rundzie Mistrzostw Świata. W stawce zwyciężył Patrik Sandell przed JarimKetomaą (+1:56.0).

 

Rajd Monte Carlo znów wystartuje z Warszawy

Legendarny Rajd Monte Carlo do roku 1996 miał charakter zlotu gwiaździstego, azałogi startowały z różnych miast Europy oraz AfrykiPółnocnej. Dwadzieścia razy w latach 1959 - 1979 punktem startowymbyła Warszawa. Do tej chlubnej tradycji powraca Rallye Monte-Carlo Historique.Stolica Polski jest znów jednym z miast, w których rywalizacjęrozpoczną tym razem uczestnicy historycznej odmiany słynnego klasyka.

 

Rajd Francji: Ogier nie składa broni

Pech Sebastiena Loeba i wygrana Sebastiena Ogiera w Rajdzie Francji na noworozpaliły rywalizację w tegorocznym sezonie WRC. Przed rundą rozgrywaną wAlzacji wydawało się, że tytuł mistrzowski znów powędruje w ręceLoeba. Jednak teraz, na dwie eliminacje przed końcem sezonu, szanse nazwyciestwo ma aż trzech kierowców.

 

Bębenek przed Rajdem Koszyc

W najbliższy weekend odbędzie się ostatnia runda Platinum RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski 2011, Rajd Koszyc. Tym razem najlepsze polskiezałogi będą walczyć na słowackich odcinkach specjalnych. Na starcie będziemożna zobaczyć oczywiście także zespoły ze Słowacji, Czech, Francji iWęgier. Łącznie swoje zgłoszenia nadesłało 67 załóg.

 

Rajd Polski w Mistrzostwach Świata!

O tym mówiło się już od pewnego czasu. Teraz jest już to oficjalnadecyzja. Rajd Polski powraca do mistrzostw świata. Mamy nadzieję, że zagościw tym cyklu na dłużej.

 

Sebastien Ogier Rajdowym Mistrzem Świata

Był w cieniu wielkiego mistrza. W zespole Citroena jako ten drugi. Czekałcierpliwe na swoją szansę, ta przyszła wraz z wejściem do rajdówkoncernu Volkswagena. Sebastien Ogier już wczoraj został Mistrzem ŚwiataWRC.

 

Robert Kubica mistrzem świata w WRC2

Malkontenci będą oczywiście narzekać, że to druga liga światowychrajdów, jednak wynik osiągnięty przez Roberta Kubicę i Macieja Baranaza kierownicą Citroena DS3 RRC w swoim debiutanckim sezonie robi wrażenie. Zarok czekamy na powtórkę już w ekstraklasie rajdowej.

 

Rajd Polski: Dwunastka z DMACK Fiesta Cup

LOTOS 71. Rajd Polski stanowił będzie drugą rundę przeznaczonego dlamłodych zawodników Drive DMACK Fiesta Cup. Priorytetami cyklu sąrówne szanse dla każdej z załóg, relatywnie niski koszt udziałuoraz możliwość sprawdzenia się z rywalami z całego świata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Francji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019