Wyszukiwałeś:

Rajd X

Hiszpanii X

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Hiszpanii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

WRC 2010: 13 rajdów bez Polski

FIA opublikowała dzisiaj oficjalny kalendarz Rajdowych Mistrzostw Świata WRCna sezon 2010. Nowość to Rajd Bułgarii, który zadebiutuje w tejnajwyższej serii rozgrywek. W wyniku systemu rotacyjnego w przyszłym sezonie wWRC nie będzie Rajdu Polski.

 

JWRC: Michał Kościuszko wicemistrzem świata!

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak – załoga reprezentująca barwySuzuki Sport Europe, zakończyła tegoroczny udział w Mistrzostwach Świata nadrugim miejscu podium zdobywając tytuł I Wicemistrza Świata w klasyfikacjiJWRC. Ten wynik jest historycznie największym sukcesem, jaki osiągnęli Polacyw motosportach na świecie.

 

Rajd Hiszpanii: Loeb najszybszy na rozgrzewce

Sebastien Loeb jest gotowy na przedłużenie swojej zwycięskiej passy. Francuz,który zwyciężył w ostatnich pięciu edycjach Rajdu Hiszpanii,rozgrywanego w Katalonii, był najszybszy na dzisiejszym odcinku testowym.

 

Rajd Hiszpanii: Loeb bawi się z rywalami

Sebastien Loeb bezapelacyjnym zwycięzcą Rajdu Hiszpanii. Francuzreprezentujący barwy Citroena tryumfował siódmy raz w tym sezonie iszósty z rzędu na hiszpańskich oesach.

 

Rajd Monte Carlo znów wystartuje z Warszawy

Legendarny Rajd Monte Carlo do roku 1996 miał charakter zlotu gwiaździstego, azałogi startowały z różnych miast Europy oraz AfrykiPółnocnej. Dwadzieścia razy w latach 1959 - 1979 punktem startowymbyła Warszawa. Do tej chlubnej tradycji powraca Rallye Monte-Carlo Historique.Stolica Polski jest znów jednym z miast, w których rywalizacjęrozpoczną tym razem uczestnicy historycznej odmiany słynnego klasyka.

 

Boullier: "W Hiszpanii kolejny krok naprzód"

Po zdobyciu w Turcji kolejnych 10 punktów, Eric Boullier, szef zespołuLotus Renault GP w wywiadzie dla działu prasowego teamu mówi międzyinnymi o zaletach posiadania w teamie dwóch kierowców,którzy są w stanie walczyć o dobrą pozycję i agresywnych taktykachjakie muszą stosować zespoły po zmianie regulaminu.

 

Robert Kubica wygrywa Rajd Niemiec

Miniony weekend zostanie na długo zapamiętany w historii polskiegomotorsportu. Robert Kubica wygrał Rajd Niemiec w klasyfikacji WRC2 i poprawiłrekord Krzysztofa Hołowczyca.

 

Ostatni atak po mistrzostwo

Dziś Robert Kubica wraz ze swoim pilotem Maćkiem Baranem otrzymają ostatniąszansę na zapewnienie sobie tytułu w WRC-2. Jeśli załoga Kubica/Baranukończy rajd co najmniej na drugim miejscu to zdobędzie tytuł. Czymistrzostwo otworzy przed Kubicą szersze wrota w rajdowym światku?

 

Robert Kubica mistrzem świata w WRC2

Malkontenci będą oczywiście narzekać, że to druga liga światowychrajdów, jednak wynik osiągnięty przez Roberta Kubicę i Macieja Baranaza kierownicą Citroena DS3 RRC w swoim debiutanckim sezonie robi wrażenie. Zarok czekamy na powtórkę już w ekstraklasie rajdowej.

 

Rajd Polski: Tyle załóg, ile edycji

71 załóg nadesłało swoje zgłoszenia do organizatora LOTOS 71.RajduPolski. W sumie na szutrowych odcinkach Warmii i Mazur kibice zobaczą 15załóg w topowych samochodach klasy WRC.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Hiszpanii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019